Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KrAt

    veterán

    Nohh újra itt :D

    A 4850 jó helyre került, a meghalt (??) 8600 GTS helyére.

    Viszont a 8600 GTS itt van nálam, gondoltam bedobom a gépbe, mit mutat. Itt is csíkozott, szétesett a kép, mint az előző tulajnál, mondom csodás, azért nézzük. Feltettem a drivert, mert futott rendesen, csak szét volt picit esve a kép. Aztán feltette magának, erre csonttá fagyott minden. Mondom csodás, restart, majd Catalyst kifagy, W7 újraindítja a képernyődrivert, kisebb haláltusa, aztán elmúlik a csíkozódás. Mondom WWWTTTFFF???? Újraindítom, csíkozott 1-2 mp-ig, aztán hibátlan. Mondom ez poén, ráengedtem egy kis CS:S-t, simán vitte, 1600x900-ban max élsimítás meg minden mellett 70-80 fps-el.. Mondom ezt nem értem, mi az isten van itt?

    Most is az van a gépben, tökjól megy (koppkopp) és semmi baja. Lehet, h csak a por nem tesz neki jót (elég poros, majd szétszedem benn melóhelyen és kifújom kompresszorral) vagy csak ideiglenesen jó? Vagy az ottani táp nem tetszett már neki (250-es Asus címkés Delta beles cucc) és azért reklamált csíkozással és el nem indulással? De akkor nálam miért volt szar 5 percig, és most miért jó? :D

Új hozzászólás Aktív témák