Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz Timyyy #110138 üzenetére

    Üdv!

    El is felejtheted szerintem a 7-et azon a platformon. Nekem előd Z170-es lap van. de már azzal sem ment jól a gép ha Win 7 volt rakta. Ugyan nekem ment az USB igaz csak a 2.0, de szinte atom csiga volt a gép vele mikor az volt fent. Amint felment a 10, megszűnt a hiba, egyből volt USB 3.0 is.
    De én nemrég tettem fel egy laptopra 10-et mert azon nagyon hasonló gond volt. Felment a 7, mert az optikai meghajtó ment, de egyszerűen se USB, se tochpad, csak billentyűzet. driver csak 10-hez hozzá, 7-hez nem is volt. Rápróbáltam a 7-re a 10-es drivert, de akkor meg lefagyott állandóan a laptop. Amint felment arra ais a 10 egyből volt USB is, és onnantól már volt egér is.(Persze külső nem a touchpad.) Legelsőnek a LAN drivert tettem rá amit az asztali gépemen leszedtem és pendrive-on átvittem. Onnantól kezdve magára latopra töltöttem le az összes drivert és tettem fel őket egytől egyig. Azóta is egy a laptop hiba nélkül. (Legalábbis keresztapámék még nem jelezték, hogy gond lenne a géppel.)

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Vita GM 750W

Új hozzászólás Aktív témák