Hirdetés

Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz VinoRosso #13961 üzenetére

    Félreértés ne essék, egy pillanatig sem szeretném megvédeni se az APEH-et, se a szoftverét, mert tényleg többnyire az a sajnálatos helyzet, hogy ha valamit a szerencsétlen állampolgár önhibáján kívül ront el, akkor az azt vonja maga után, hogy őt teszik felelőssé, és fellebbezésnek helye nincs, vagy csak igen súlyos pénzek ellenében, és ilyenkor hiába magyarázkodik azzal, hogy dehát a program... És jön a büntetés, büntetés hátán...
    Nem vontam kétségbe a képességeidet, és sok mindenben egyetértek veled, mert az nem normális, hogy egy ilyen nagy jelentőségű program nem működik hibátlanul mindenkinek a gépén. Az is elég felháborító, sőt nevetséges, hogy a 2006-os programverzió óta nem voltak képesek kiadni egy feljavított, pl. 2008-as változatot... :W Először azt hittem, rosszul látok, amikor a honlapon keresgéltem a 2008-as verziót, de azt kellett tapasztalnom, hogy még mindig ugyanaz a program van használatban, amivel két éve kitöltöttem a bevallásomat... :((( Szóval inkább ne essünk egymásnak, nehogymár összevesszünk az APEH hülyeségén... Bocs, ha sértőt mondtam, béke veled! :R

    U.i.: egyébként én is "manuálisan" szoktam beadni a bevallásokat, csak elektronikusan, az abev programon keresztül töltöm ki, mert jóval kényelmesebb, és bizonyára könnyebben észreveszi a hibákat, mint én, mert legalább ennyire képes. ;)

    Sk8erPeter

Aktív témák