Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freelanced

    addikt

    válasz Jahno #33896 üzenetére

    Nos igen, tényleg elég vegyes ilyen téren az internet, mindenesetre jobb alternativát ebben az árkategóriában, főleg újonnan nem találtam. Most kibontottam, megnéztem, összességében teljesen rendben van, elég sok módon variálható, ami meglepett az a mérete és a súlya, de ettől függetlenül összességében stabilnak igérkezik, szóval kiváncsi leszek milyen hosszú távon. Szerintem súly alapján utazó állványnak több mint tökéletes, aztán a későbbiekben még mindig nézhetek valami nehezebb, masszivabb darabot arra az esetre ha épp nem megyek messzire, már ha nem vállna be hosszú távon. A hordtáska is hasznos igazából, szóval teljesen korrekt, egyedül a láb szögének az állitása tűnik kicsit gyengepontnak, de lehet, hogy csak meg kell szoknom. Ráadásul a megforditható és dönthető középoszlop miatt eléggé alacsonyra be lehet állitani, anélkül, hogy fejjel lefelé lenne a kamera, ami mindenképp előny mondjuk makrónál.Tény, hogy nem a legstabilabb, de mivel pár centire van a földtől, igy nagy kár nem lehet egyébként ha megdőlne úgy picit, de az eddigi tesztek alapján, egyáltalán nem volt vészes még oldalra kitolt középoszloppal sem, plusz a másik oldalra ha akaszt valami kis súlyt az ember, még stabilabb lehet az egész. Szóval köszönöm az ajánlást. Aztán maximum nézegetem a használt piacot hátha ráakadok valamire. Arra esetleg van tipp, hogy milyen modelleket figyeljek, ha netán feljönne, ami mondjuk upgrade ehhez képest, esetleg jó kiegészitője lehet?

    lugosi

    Nos lehet, hogy javultak, én már évek óta kerülöm őket, szóval biztos le vagyok maradva. Talán mikor véglegesen eltűnt egy csomagom amit belföldre küldtem, az volt az a pont, hogy elengedtem a dolgot, de ez most kellemes csalódás volt.

    Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

Új hozzászólás Aktív témák