Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz bul07 #29169 üzenetére

    Ugye kedden beraktam a Z40 kamerát ehhez még történések.

    Ahogy álltam be volna a kocsival kidobta a légzsák hibát.
    Kétesélyes a dolog.
    Takarítottam a kocsit és porszívózás közben megbojgathattam az üllések allati légzsák kábeleket.
    De a kamera vezeték elvezettés közben megbojgattam a két A oszlopon és egy B és egy C oszlopon lévő légzsák borító műanyagot is.
    Bármelyik miatt kidobhatta a hibát.

    Aztán most reggel hoztam édesanyámat a korházba. -3fok odakint.
    25k gond nélkül, aztán piros lámpa várakozunk egyszer cska kis üveg pattanás hang. Igen megrepedt a szélvédő.
    Ez is kétesélyes.
    Mert kivül van egy kavics nyom
    Így lehet hogy a kinti hideg benti meleg levegő üvegre fúlyása miatt feszültsség lett és elpattant.
    De az is biztos hogy pont ott nyomkodtam a kamera kábelét az üveg és a kárpit közzé ahol megreccsent, így a kábel is okozhatta a feszültséget.
    [kép], [kép]

    Így bármennyire is egyszerűnek tűnik egy kamera felszerelése bármi megtörténhett.

    És én még most nem is nyúltam a kocsi elektromos rendszeréhez, mert ott is történhettnek gondok.

    Majd ha minden jól megy este vagy holnap teszek fel DDPai Z40 kamera videót, hátsó üveg az sötítve is van.

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák