Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Bogyó bá' #22343 üzenetére

    Hogy útálom én ezt! :))

    Elsőre felraktam az antisztatikus fóliával, ahogy a használati utasítása írja: kb. 5 perc múlva (még a kábelt igazgattam a kárpitozás alá...) leszédült mindenestől, fóliástól. :O

    Berágtam, akkor legyen fólia nélkül: sikerült feltenni, le se lehetne robbantani a helyéről (a már használt ragaccsal), viszont sikerült - idegességemben - másodjára rossz helyre rakni: a kocsi saját kamerájának burkolata durván belóg a képbe. A ragacs nem enged, ez már örökre így marad. :W
    Kábel nagyon kulturáltan elvezetve, a szivargyújtó aljzatig. Stimmel. :)

    Lássuk a képminőséget: azonnal feltűnt, hogy a lapos szögben álló szélvédőn tükröződik az egész műszerfal (Clio 5), de úgy kb. elviselhetetlen mértékben: tiszta becsillogás, vonalak, zavaros "köd" az egész képen. Egy káosz. Seráfütty, fotós volnék vagy mifene, majd szerzünk rá polárszűrőt (egy nagyot oda próbálva a lencse elé, határozottan javult a dolog - menni fog ez!) :K . Nem tudom hol lehetne venni erre való méretűt (magyarul a Földön létező legkisebbet...).

    Akkor hajrá, itt álltó helyemben a fészer alatt csináltattam vele pár percnyi videót. Nézzük meg pc-n, hogy milyen a végeredmény. Egy rohadt kártyaolvasót nem találtam itthon, így - az egyébként szinte soha nem használt - lapitopiban tudtam csak lementeni a kártyát. Feladat: kártyaolvasó vásárlása.... :)) Majd, egyszer, nem most. :N

    Segond, a lapitopin nem tudtam ezeket az MP4-eket megnézni, mert valami kodeket hiányol a szerencsétlen Windows. A lapitopin persze ilyesmi nincs, na de majd az asztalin. No problem, SD-card tartalma copy pendrájvra, így - régi módi, mondhatni hagyományos "adatátvitellel" - átkerültek végre az asztali gépemre a fájlok. :DDD

    Ott van kodek (VLC-Player), van örülés! :D

    A 70mai androidos alkalmazással is elp*csöltem egy darabig, a maradék hajam is kihullott tőle. Kb. ez az az app, amit soha az életben nem fogok használni.... :N

    Mára ennyi! :))

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák