Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lusu

    aktív tag

    válasz HeroGod #38828 üzenetére

    Az mdf lapot nem fogod tudni ráhajtani a hangszórórács tetején lévő ívre, emiatt elég nagy rés fog éktelenkedni a felső résznél. Bár amikor kárpitozva lesz, ki lehet tömni és akkor szépen fog illeszkedni.

    Ha még nem láttátok volna, megtaláltam azt a cikket ami alapján én is csináltam az enyémet:

    Döntött kiemelő keret

    Itt vannak fényképek is a folyamatról, S.Y.S. neked is hasznos lehet, alapjában ugyanaz mint amit én csináltam.

    JBL GTO 607c mélyközepem volt (van) pro series váltóval és magassal. Nem tudom a 609c is ilyen-e, de ez az összeállítás leordítja a hajamat, bizonyos frekvenciákat nagyon kellemetlenül kiemel. Nekem nem tetszett, de ez szubjektív. Ezért kérdeztem először ki mit javasolna :)

    Az ajtót lehet teljesen külön kezelni az egésztől, ha a magasat is abba akarod akkor a hangváltónak is találsz benne helyet. 3 vagy 5 ajtós? Mert az 5 ajtós a nagyobb szopi erősítő kérdésében :) Ülés alatt felejtős semmi nem fér be, vagy senki nem ül hátra, vagy csinálsz taposót az erő fölé :) hátsó ülés alatt ugyanaz. Az erősítőmnek most azt találtam ki, hogy leveszem a baloldali deklit a csomagtartóban, csinálok egy tálcaféleséget és vízszintesen beteszem, így kb 10cm-t fog belógni a csomagtérbe, alá meg elfér a nyomó a ládával, ha elkészül megmutatom milyen lett. Kábelezés szerintem nem vészes, de mielőtt elkezded bontani nézz meg pár DIY leírást, mit, hogy és merre kell csavarozni pattintani, sok töréstől megóv :)

    3 ajtós esetén erősítőre egy jó ötlet (jobb felső sarok):

    és itt az én kiemelőm belseje:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák