Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz bundaas #95 üzenetére

    Minek? Már megbocsáss, de akkor még Te se láttál/hallottál ''normális'' rendszert :( Hallotad már a különbséget, ha csak elől van hangszóró, vagy ha elől ill. hátul is van? Kérdésedből ítélve még nem, szóval addig nem kell itt leszólni azokat, akinek nincs milliós rendszere. Ha Neked van, akkor örülj, ha nincs (de ha van, akkor se, sőt), akkor meg légy oly kedves és ne fikázd le másokét, mert sokaknak csak kisebb rendszerekre futja, de ők ezekkel is nagyon boldogok és talán ezért is keményen megdolgoztak és gyűjtögettek.Nekem évekbe tellet, míg összehoztam, gondolhatod, mennyire megbecsülöm. Nem akarok vitázni, csak nem akarom, hogy a hsz-ed miatt sokan -köztük én is- kevésnek érezzük magunkat, mert nincs több milliós Rockford Fosgate rendszerünk. Nincs harag, de ezt úgy éreztem le kell írnom, nem csak a magam, de a többség nevében is :U

    u.i.: Egyébként a hátsó ovál messze nem a mély miatt fontos. Gondolod, hogy láda mellett -ha engednénk is rá olyan tartományt- hallani lehetne bármit a mélyéből? Megsúgom a választ: nemigen. Azért jó, ha van, mert úgy az egész belső térben létrejön a ''színpad'', nem csak elől, így azok is tudják élvezni a zenét, akik esetleg hátul ülnek, mellesleg elől is sokkal teltebb egészet kapunk hangzás terén. Bár lehet, hogy ez csak az én meglátásom :U

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák