Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz conan77 #8942 üzenetére

    Én barátnőmnek vettem ilyet La Fleur változatban igaz akkor még vodánál 33 volt :) Szerintem a flacot nem viszi ellenben nekem ez az i7500 gyárilag is viszi a flacot és semmi különbséget nem tesz az mp3-akhoz képest.

    Ja és igen mint írtam is telefonról játszottam le ami még ugyan nem a legideálisabb megoldás de azért nem kell teljesen leírni sem mert így is jobb mint simán az mp3 usbről és még barátnőm is észrevette, ahogy ő mondta: "sokkal dinamikusabb". Le is rántottam a netről 10 gigányi flac-ot csak, hogy nehogy kifogyjak belőle :)

    (Amik most érik az árukat: Samsung Galaxy Spica, LG Optimus GT540, ezeket itt az oldalon 30-ért meg lehet venni sőt már alatta is és újonnan, öcsémnek is ilyet vadászok most ha elviszi valaki a P1i telóját :) )

    s4tch: Pedig logikus lenne, hogy akinek már pl van egy 100 ezres feje az nem biztos, hogy mp3-at akar hallgatni vagy éppen állandóan cdket cserélgetni és szerintem nem lenne nagy meló megoldani ha pl 30-ért már lehet venni 3" kijelzős DVD lejátszós fejet is (most az, hogy az milyen mind1 csak, hogy szerintem filléres tétel lenne a megvalósítása.)

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák