Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    Sony Xplod MEXBT3600U fejegységre mi a legjobb minőségű anyag amit rá lehet tenni? Milyen formátum?

    Nekem is összeállt a hifi és már 99%-on van a rendszer:

    Rádió:
    Sony Xplōd MEX-BT3600
    FM/CD/MP3/BT/USB/AUX, távirányítóval
    Erősítők:
    JBL GT5-A604 4 csatornás erősítő - Ajtók
    JBL GT5-A402 2 csatornás erősítő - Mélyláda
    Hangszórók:
    Első ajtókban: JBL CS2165C + magas hangszóró
    Hátsó ajtókban: JBL GT5-502 + magas hangszóró
    Mélyláda: JBL CS1204 hangszórós JBL láda
    Egyéb:
    SAL 1 farad kondenzátor
    SAL aranyozott akkusaruk
    Kb 50 méter kábel rca, hangszóró, táp...
    (Exide Premium 72Ah, (benzines autó))

    borat26:
    Az a lényeg, hogy kellő távolságra legyen a tápkábel a hang vezetékektől. Én elsőnek egy küszöbben vittem el mindent és persze szép generátorzaj lett a vége majd kivettem a két első ülést, a küszöböket, a biztosítéktáblát, a kesztyűtartót, a hátsó üléseket, a kárpitokat felhajtottam és végül a sofőr felőliben megy a tápvezeték és a 4 pár rca (1 pár tartalék vagy ha esetleg kellene valamire, volt feleslegbe) és 4 pár vezeték ami viszi vissza a hangot az ajtókba) és azon az oldalon amúgy sem volt kábel közvetlenül a küszöb alatt csak a köszöb belső aljánál az meg nem zavar így teljesen zajmentes lett a rendszer csak ugye nagy meló volt de nem ártott mert a bal oldali küszöböt a sok kábeltől már alig lehetett visszapattintani a helyére, vagyis a belső műanyag burkolatát de így szépen elfér minden és a jobb oldalon és végig volt sín gyárilag csak vezeték nem ment benne de pont elfért ott minden szépen).
    Még a negatívval voltam gondban mert üléscsere után hiába raktam vissza ugyanoda protecteltek az erősítők és vagy szóltak vagy nem, hiába reszeltem, wd40eztem nem javult majd másik csavart is megreszeltem és a karosszériát is + kis wd40 és azóta jó is lett pedig csak 10 centire van az előzőtől.

    Ami még a hiányzó 1% az az opel-sony multikormány adapter és akkor összeáll minden.

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák