Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erikke17

    őstag

    válasz troll81 #66396 üzenetére

    Kicsit kacifántosan hiányosan írtam le elnézést siettem :)

    ThodEE - Igen így szerettük volna, csak sajnos a gyári rádión nem volta Antenna(Remote) kimenet. Volt egy +12V kimenet CD tárnak, rákötöttük arra de az meg folyamatosan ment nem kapcsolt ki erősítő soha az meg ugye nem pálya. Majd a gyújtáskapcsolót csapoltuk meg :) Mivel esetek 95%-ban úgyis csak akkor szól a zene ha jár a motor mert megy valahova :D

    Viszont meg lett a hiba ami igen érdekes. Ahogy becsukod ajtót búg, gerjed a dolog mint egy mikrofon. Ha ütögeted ajtót vagy hangszóró környékét úgy pufog mélynyomó is. Tehát az ajtóban levő hangszóró "mikrofon" ként működik. Azt mondjuk nem értem, bekapcsolt fejegységgel hogyhogy nem búg csak kikapcsolt állapotban.

    Ez nem állna fent, ha volna azon a buta gyári fejegységen remote kimenet. Mert akkor nem lenne olyan helyzet, hogy hamarább kapcsol az erősítő be. A másik, hogy startoláskor kikapcsolja fejegységet olyankor is búgott mig újra elindult a dolog.

    Mivel első hangszórók lettek átalakítóval megcsapolva és nincsenek hátsók az ajtóban, így hátsó hangszóró kimenetet csapoljuk meg holnap és nem lesz gerjedés.

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Új hozzászólás Aktív témák