Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixer66

    senior tag

    Sikerült nagy nehezen beoperálni a Fiat Bravo-ba a 16 centis hangszórókat egy műanyag beépítő kerettel, de katasztrófa volt. A ajtókárpit műanyagából le kellett szó szerint faragni a rácsos résznél, mert beleért a membránnál. Most befér úgy ahogy, de most meg úgy rezeg minden, beleértve az ajtóüveget, ha az nem, akkor maga az ajtó, úgyhogy valami szigetelés mindenképp elkel. Melyik a legolcsóbb megoldás, amivel ki tudnám szigetelni az ajtót, hogy ne rezonáljon ennyire be?Amúgy szépen szólnak az MX 165 Plus hangszórók, csak így elrontja az összképet a sok rezonancia.DLD mélyládát javasoltok inkább, vagy Alpine? Használtan 20 körül szeretnék egy bass-reflex mélyládát, tudom nem egy minőség lesz ebből, de ki lehet fogni jókat.Erősítőt még nem tudom, de szerintem első szett az fejről fog egyenlőre menni, de azért egy 4 csatornásat vennék inkább, hátha később rá szeretném tenni az első szetteket is.Tudom vannak nagyon jó szettek nagyon drágán, de kis pénzű vagyok és tisztában vagyok vele, hogy ez kompromisszumokkal jár.

Új hozzászólás Aktív témák