Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixer66

    senior tag

    Lenne egy két kérdésem....Adott egy olyan autóhifi összeállítás, hogy..LG fejegység 4x53W.Innen hátramegy a gyári hangszóró kábel a kocsiban (2001-es swift), ami elég cérna, és még a vége fele toldva is van egy 1.5mm-essel kb. 1m és rá van kötve egy pár 18cm es kevlár membrános max 300W-os ovál hangszóró.Nah most szól még a fejegységről elöl 2x8cm-es és 2x13cm-es hangszórópár és a problémám az lenne, hogy hátul ami van 4 utas ovál ott nem igazán hallom a mélyet, inkább csak a magasat.A hangszóróval nincs baj, de hiányolom a közép mélyet és a mélyet belőle.Lehetséges, hogy a cérna kábel ami hátra jön, nem adja le neki olyan szinten a jelet, hogy nincs benne erő?Van bent hátul egy mélynyomó erősítőre kötve,ami 4 csatornás 1500W-os, de inkább arra 2 csipogót kötnék még, és nem a két ovált, így nem csak hátulról hallanám a zenét.Akinél voltam hifisnél, inkább azt mondta átkábelezi Nekem az egészet, de a pénztárcám ezt nem engedi most, viszont van tapasztalat, hogy tényleg akkora a különbség, hogy ha ezt a cérna kábelt kihúzom és a helyére behúzok egy 1.5mm-es hangszórókábelt akkor jóval jobb lesz a hangzás?Tudom ezt látatlanba nehéz megmondani, de ha esetleg van ilyen saját tapasztalat azt szívesen venném. :R

Új hozzászólás Aktív témák