Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1stVikman

    senior tag

    Sziasztok!
    Egy kis tapasztalat.
    Vadonatúj gumik, 3 hét és kb. 1000Km van bennük, volt közben eső, mosás lándzsás mosóban 3x.
    A gumik Lidl W5 gumiápoló habbal kezelve felnire rakás után, kivéve a bal hátsó, az Wolf Black Out-ot kapott. Azóta új réteget nem kaptak:
    Kép kicsit csal a fényviszonyok miatt, szemre kb. egyformák.

    Itt szerintem jól szerepel a Wolf.
    Ellenben másik autón kentem vele a székvédő előtti műanyagot, és más külső részeket, ott elhasalt. Igaz ritkábban kapott törődést a másik autó, de felkenés után kb 10 perccel ugyanúgy kiszürkült. Azóta olyan 4 alkalommal próbáltam beledörzsölni az anyagot, enyhe javulást mutat, de nem az elvárt "csodát".
    Szóval részemről Wolf Black Out inkább gumikra való, ott viszont egész jól teljesít.
    Ugyanitt próbáltam a glicerines viz 1:2-höz elegyét. Csodásan szép fekete, és fényes, vizes hatású felületet hagyott, pedig a gumi régi és nem készítettem elő rendesen, csak nagyjából lemostam.
    Aztán az első eső, és 8km megtétele után a csoda eltűnt, maradt a ronda, barnult oldalfal. Szóval a glicerines kenés nem épp tartós. Inkább szezonváltásnál a gumi ápolására és elteésére ajánlanám.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák