Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr3eWar

    őstag

    Sziasztok!

    Ülés szivacsot mivel lehetne tisztítani (zsírtalanítani?)
    Nem jönnek össze mostanában a dolgok.
    A hátsó ülésen maradt egy vaj aminek a negyede belefolyt az ülésbe egy éjszaka alatt figyelmetlenség miatt... Persze nem dobozos, jó kis alufóliás kerrygold. Az üléslapot kiszedtem mert csak az egyes lett olyan.
    Kárpittisztítósok 1000-forintért átmentek rajta kärcher puzzi-val, de nem ért sokat, itthon beáztattam az egész ülést, kiszárítottam 3nap alatt a napon, de foltos és büdös maradt, bementem a VW márkakereskedésbe, ott mondták hogy alkatrészenként lehet rendelni, alvázszám alapján a sportline ülésszivacsot 46ezerért hoznák, az üléskárpitot 96ezerért (igen arra az 1db ülőlapra). így hazamentem és mondván ha külön lehet venni akkor szét is lehet szedni, szétkaptam, a huzatot mosógépben 2x kimostam, most már patyolat illata van, szóval a nagyobb költségtől megmenekültem, de a szivaccsal nem tudtom mitévő legyek, agyonnyomkodni nem nagyon lehet, mert tele van tűzdelve fémszálakkal, amihez a huzat van rögzítve. Jó apró struktúrájú szivacs, esetleg megpróbáljam egy kád melegvízbe néhány órát áztatni? Milyen vegyszert nyomjak bele? Hideg zsíroldó, igazából valamit csinálnom kellene, legrosszabb esetben úgyis rendelek egy új szivacsot...

Új hozzászólás Aktív témák