Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92251648

    törölt tag

    válasz python1 #1378 üzenetére

    "... én még kábelekkel, audió célra kifejlesztett lehúzó rendszerekkel, nem tudtam kategóriás feljebblépést eszközölni"

    Ejnye! :) Ha összeszámolnánk, hány készülékről, tuningról, beavatkozásról írták már, hogy kategória ugrást eredményezett, hamar rájövünk, hogy a meghaladott kategóriában gyakorlatilag nincs is semmi. Mint egy hadsereg, ahol mindenki tábornok, de közkatona egy sincs.

    Jómagam is pörögtem éveken át tuningokon. Minden kis lépést hatalmas változásként éltem meg, de mikor szembesültem vele, honnan indultam és hova jutottam el évek alatt, be kellett látnom, hogy csak helyben búgtam, mint egy bolond csiga. Pl. mikor több hónapos munkámat bemutatandó áthívtam egy barátomat, hogy "Na ezt hallgasd meg!" ... Aztán jött a rideg pofon, hogy "A múltkor jobban szólt." Az bizony eléggé kiábrándító volt. De így jártam a szénné tuningolt mini PC-vel is, amit egy kutyaközönséges asztali gép három gyors taktusban küldött a padlóra. Ezeket meg kell élni, hogy az ember realitása visszatérjen és kibukdácsoljon a mókuskerékből.

Új hozzászólás Aktív témák