Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • CJ3

    senior tag

    Nekem 3049 pontom lett 3Dmark 06 ban egy X1950 pro val 3700+ San Diego ez jó eredmény mert azért szerintem többnek kéne lennie:)

    Crypto

  • CJ3

    senior tag

    És olyan probléma előfordulhat h mivel az SLI s lapomban a Vga a lenti (2.) helyen van nem az elsőben, h rosszabbul teljesit emiatt??????
    Vagy a 400wattos táp kevés a vga nak?
    A régi kártyám X1600XT el se indult az első helyen. Ezta karit még nem probáltam...
    Mert sokan mondták h elméletileg nem számit a hely de valami van a gépemmel mert 3212Pont 3700+@2800Mhz proci meg X1950Pro (Gpu 621)

    Nos az én pontjaim meg a következők:

    SM2: 1242p
    HDR/SM3: 1411p
    Cpu: 1088 p
    ez az utolso(CPU) sztem elfogadhato de a fenti 2 ???? Nos valakinek ötlet vagy csak ilyen gyenge egy X1950PRO

    Crypto

  • CJ3

    senior tag

    Na emberek ugy tűnik megoldódott a problémám:)
    A következő történt mikor megvettem az első kértyát az X1600Xt met nem volt jo az elsődleges helyre a bios sipolt tehát a kette helyre kellett betennem....4 honapig ment ott és akkor csodálkoztam h akadtak a játékok:)))))))El se hiszem:( Aztán meglett az X1950Pro azt szintén alapbol 2. helyre tettem(Asus A8N SLI Deluxe)
    Ma gondoltam szétszedem a gépet megcserélem a ventirácsokat:) Utána mondom megnézem az első helyen ezt a kártyát hátha ez indul :D Nem indult Bios sipolás ...Egy picit gyanusnak tünt de arra gondoltam h mikor megvettem az X1600XT t akkor az nem volt jo de haverom áthozta az övét (X800GTO) és az meg lazán indult első helyen...............
    Na mi legyen gondoltam ekkor jutott eszembe amit már persze kb 5 honapja meg akartam csinálni :DDD H az Sli s lapokon van az a kis kártya szerű valami amin az egyik részén Single Video Card a másik részén Dual .....Ez jol is volt betéve végül is mert az 1 es helyre mutatott a single a 2 esre meg a Dual video card........De én megcseréltem mivel idegesitett h most se jo és már nem volt kedvem visszatenni a Vga t a 2. helyre....És lám elindult 1 es helyen a kari tehát most az eggyes hely felé mutat a Dual video card felirat ez igy fura de megy az a lényeg......

    3DMark06 eredmény:4333 pont :C Na ez már sztem jo eredmény
    Ennyivel is okosabbak lettünk

    ide is leirtam ezt mert itt is feltettem a kérdést..................

    Crypto

  • CJ3

    senior tag

    [link] ennyit értem el.......ma alap orajelen
    [link] ez meg előtte GPU 621 en

    Crypto

Aktív témák