Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TomBoy1986

    veterán

    válasz Larry303 #2102 üzenetére

    Hát nyilván én voltam a hülye, mert intelligenciát feltételeztem nála :DDD

    A csere tegnap így zajlott:

    Bemegyek a boltba (előtte felhívtam őket, hogy van-e és foglaltattam). Megérkeztem 11h-ra szépen. Kiveszem a kártyát..nézegeti ez az amaz...bemegy hátra, hogy a másik srác is megnézze...majd kijönnek okosan, hogy én forrasztottam a 2 napos kártyámon..(magamban és hangosan: ''Most mi a nyavalyatörés van?'')...mondom persze, fogtam még aznap és nekiálltam hegeszteni/forrasztani a kártyámat...mer' hogy már más eljátszotta...jó, akkor dujuk gépbe...megy a 3DMark..és működik....akkor nem cseréljük ki, mert nem látjuk mi a hiba (persze elmondtam nekik, hogy csökkentett órajelen tényleg működik, de úgy látszik megint túl sokat vár az ember...mind1)...behívnak a pult mögé, hogy nézzem meg...felteszem az 1001millió dolláros kérdést: ''És szerintetek milyen órajelen megy?'' ATI Toolban a default profil 621/900 :W :W :W :W Ott van ugye mellette a két csúszka (500/600).....Jó'van mondom, akkor tegyük már fel arra az alapra manuálisan...feltesszük...bang...fekete képernyő...out of scale range felirattal (a nagytudású be akarta magyarázni, hogy a frissítési frekvencia rossz - heh???) a másik szerencsére tisztában volt vele, hogy nem....

    Nahát eztán (kb. 20-30 perc) kézhez kaptam az új kártyát. Naccerű. Hogy mennyire át akarják baszni a vevőt, az valami hihetetlen...Legalábbis számomra. :R

    AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

Aktív témák