Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz Vikusz77 #5546 üzenetére

    Ha van egy fúród akkor kapcsold már be és számolj 4-ig.Mindjárt kiderül hogy amit ajánlottál az 4-5 mp-ig pörög .Az akkus gép amit én ajánlottam pedig nem 2,2 kg ahogy írtad, hanem 1,8 ergo 60dkg-al nehezebb mint a 450w-os vezetékes,ám nem kell zsinórt húzgálni kerülgetni, kiválóan csavaroz, fúr az aksija meg nagyon soká bírja és könnyű, ergo a súly amit a gép nyom a motorteljesítménybe van beépítve amit a 2 sebességfokozat kihasználhatóvá tesz.Leállási idő 0,5mp.A vezetékessel nem tudsz csavarozni .

    Most eljutottál egy kört megtéve addig hogy egy kis teljesítményű behajtót ajánlasz, de itt megint szembetalálkozol a fizikával az ilyen gépek kis fordulatszáma miatt sokkal nehezebb velük fúrni. (Ettől lesz kacska a kéz.) Ha egy nagyfordulatú akkus gépet választasz az elu NiCd-s gépét nem ajánlanám régi, nehéz, volt a boschnak ilyenje de ennek meg forgatónyomatéka a nullához közelít semmi másra nem jó mint kis furatokhoz de ki pengetni az árát.

    Thyebi nehogy kompromisszumos pótgépet vegyél arra hogy elkínlódok vele ha a másik bedöglik.(A boltban azonnal adnak másikat ha kell )vagy inkább egy komoly gép amivel lehet dolgozni a nyekergősek meg tartalékos állományba.Én így csinálom ;) Előtte persze :Mindig feltételezve hogy a munka kitermeli a hozzá vett gép árát.

    Amit pedig ajánlottam a fórumozóknak az komoly ajánlat a gépkészlet 120000 bruttó az akkuk 20000+20000+ töltő 16000+ a fúrógép 29000+ a flex 35000 így oszlik meg az ár az én leosztásomban
    Külön az akkus fúrócsavarozó gép aksikkal töltővel kb 110000Ft

    úgyhogy nem rossz vétel 85000-ért 2aksi + töltővel.Nekem már van behajtó aksi töltő , csak a flexre szükségem ha valaki átveszi 85000-ért a vadi új aksis behajtót aksikkal töltővel,maksis sportszatyorral , dobozzal amiben adják,akkor beszerzem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák