Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pali923

    aktív tag

    válasz yooccoo #47122 üzenetére

    Szerintem te nagyon tisztességesen nem terjeszted, hogy valójában hol is dolgozol, legfeljebb célzásokból tudjuk. Biztosan sokkal többet tudsz a piacról, mint itt mindannyian együttéve. Csak persze te is egy helyen dolgozol.

    Azzal meg mélységesen egyetértek, hogy nem mindig a legolcsóbb alternatíva keresése a legjobb megoldás. Még ha megértem is, hiszen mindannyian korlátos "erőforrásokkal" keressük a legjobb megoldást és a legjobb szerszámokat. Viszont nekem már meg sem fordul a fejemben, hogy elmenjek másik boltba, hiszen hosszú évek óta ugyanabba a szerszámkereskedésbe járok. Ismerik az igényeimet, a lehetőségeimet, és én is ismerem őket, megbízunk egymásban. Elhiszem nekik, ha egy másikat ajánlanak, és nem azt, amit én kigondoltam. Ugyanis mindig elmondják azt is, hogy miért, és nem mindig a legdrágábbat akarják nekem eladni. Biztos vagyok benne, hogy sokkal többet nyertem így, mintha állandóan a netet bújtam volna a legolcsóbb megoldásokat keresve. Arról nem beszélve, hogy nincs egyetlen szerszámom sem, amit ott vettem, és ne lennék vele megelégedve 100%-osan.

    A helyzet reménytelen, de nem komoly.

Új hozzászólás Aktív témák