Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #22145024

    törölt tag

    válasz thyeby #19436 üzenetére

    "Amerikába szakadt asztalos hazánkfiáró"
    Igen, néztem egy kiállításon készült videóját, ahol valami retenetnagy "japánfűrésszel" fecskefarkaz.

    "Ő pl azt mondja, hogy neki nem felel meg az olyan sellak, amit már előre kikevertek."
    Ezt megértem , mert többek szerint fél év alatt berohad, ha be van keverve (nyilván nem megy tönkre teljesen, csak már más lesz)

    "és sokszor tisztán átverések, vagy szimplán csak a hozzá nem értés tanújelei."
    Nem vitatom, hogy sok az önjelölt szakember a neten, de a youtubon-nem-posztolók közt is akad legalább ugyanennyi, ha nem több. Meg azt se felejtsük el, hogy akárhányszáz évvel ezelőtt nem voltak olyan technológiák mint manapság. Szerintem szivacshengert sem használtak anno bídermejeréknél, de ebből nem következik, hogy aki ma azt teszi az minimum kókler, de legalábbis nagyon gyanús. :D
    Egyébként a denszesz az újkori találmány, nem? Régen szvsz csak tisztaszesz volt az elérhető, akár shellakkba, akár megfelelően higítva védőitalként.
    Ugyanez igaz lehet a habkőre is, és annak porára. Nekik nem volt 400-as SIA vizescsiszoló papírjuk, pláne festool-porzívó kombó.
    Szal szakmai érvekkel meggyőzhető vagyok, de pusztán a tradició nem elég. Ugyanis azt is a szükség szülte, csak azoknak még volt idejük bebetonozódni.

    (#19438):
    Jól látom, hgy most írtad el először helyesen a nevét a márkának?! :D

    Szerk:
    ...ja és gratula a gépedhez!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák