Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz shaft72 #10693 üzenetére

    Azt hiszem ez a típus, de holnap pontosan megnézem Neked. (Most halálosan fáradt vagyok.)

    Alapban végy egy kb harminc db-os Extool (Vigyázat, nem Expert! - látszatra egyforma, minőségre már nem.) készletet alu kofferostól 15-18 ezerért. Vannak benne kiváló darabok, széles, és használható a repertoárja. Amit nagyon gyakran használsz, elég abból venni drágát. (Abból viszont két darab fog talán még többe is kerülni, mint ez a készlet.) Van néhány olyan darab ebben a készletben, amit hatodik éve használok, és semmi bajom vele. Volt köztük olyan is, ami élezés után megtáltosodott. És persze volt mármár selejtnek mondható eleme is a halmaznak. Összességében tehát igenis van létjogosultsága a készletnek, de nem mindegy, melyik gyártó melyik készletét veszed meg. A Felder pl árul méltányos (?) áron nagyon jó készletet. Nekem elég ez az Extool, s hozzá négy öt Dimar, ill CMT kés. (Utóbbiakért kifizettem több, mint három készlet árát, de így jövök ki mégis olcsóbban. Azok nagyon jók, sokszor élezhetők, és nagyon éltartóak.)

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák