Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz SunMount3r #56993 üzenetére

    Ahhoz egmásnak kéne ereszteni, de olyan problémákat olvasok "nálatok" amik "nálam" nincsenek jelen és ez összetett dolog. Amióta "áttértem" a Neo U1-re azóta nincsenek gondjaim, attól "agyf@szt" lehet kapni, hogy csak fogpálcikával lehet frissíteni (ez abnormális), az is, hogy egyik lejátszó sem működik normálisan csak mókolás után, Kodival "ez" a baj, A HiPlayerrel "az" a baj, az MX Playert telepítve más a gond, stb. Nekem ez mókolosabb lejátszó mint feltelepíteni egy LibreELEC-et és használni, a gondtalan lejátszást akkor fogod megtapasztalni ha:
    - a Himediát nem frissíted és amid van azt mind hibátlanul viszi, újat ne szerezz be, mert lehet, hogy gond lesz
    - veszel egy olyan lejátszót ami gondtalan működtetést biztosít
    Az utóbbit választottam és nagyon nem bántam meg, a 3D is bőven az élvezhető kategória, nem mellesleg a TV FullHD3D-nek látjamert nem konkrétan felezi a felbontást, mindez Androidos lejátszásra értendő.
    LibreELEC-ről sokat olvashatsz így az több lejátszó esetében is igaz lehet.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák