Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speederer

    senior tag

    válasz DaeMonS #511 üzenetére

    Az a "gond", hogy a hdd-t nem tudja "kellő sebességgel" kezelni.
    Nem a hdd a lassú, amiből én speciel egy 500gb-os 3,5"-os 7200rpm-es samut használok, ami azért bőven 50MB/s fölött bírná az iramot... satán! (ezt majd valszeg cserélem egy 5400rpm-esre)
    Az usb 2.0-nak már csak 30MB/s körül van a maximuma. Ami persze nekünk még bőségesen jó is lehetne, de a szűk keresztmetszet sajnos a router procijában van. Ami egyszerűen nem bír többet ennél a mondjuk 6MB/s-nél.
    Itt megjegyzem, hogy számomra sem teljesen kerek ennek a működése, mert egy asztali gépet szinte egyáltalán nem terhel le az usb-re/ről másolás. Most próbáltam egy pendrive-ot, ami 20MB/s-el bír írni, de a totalcommander-re kb 2%-ot írt csak ki másolás közben a feladatkezelő. Oké, mindezt egy core2duo-val, amit talán nem kéne a routerhez hasonlítani.
    Felfelé nem láttam még, hogy elérte volna az 1MB/s-t (1,2MB/s pc-vel). Olyan 700-800-ig szokott felmenni jó esetben (ismét köszönjük upc!). Lefelé meg mondom 3MB/s körül már a végét szokta járni szegényem. Szóval én csak a letöltést limitáltam (1500KB/s-re).

    A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

Új hozzászólás Aktív témák