Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Almos

    aktív tag

    Ma újratelepítettem az XP-t az A3L 5028-as gépemen (Celeron M). (Kaptam céges gépet, ez meg megy asszonykának, csak gondoltam ártani csak nem árt, ha újrahúzom)

    Az első problémám ott van, hogy szépen felraktam minden drivert, ami kell, és mégse működik a WiFi on/off gomb (ezen a típuson fn+f2). Tegnap még gond nélkül működött a régi XP alatt (ugyanarról a CD-ről, ugyanaz az XP lett felrakva), most meg nem megy... Az összes többi gomb működik, fényerő, hangerő gombok okésak... Egyedül a touchpad driverét nem raktam fel, mert működik anélkül is, mennek a hotkey gombok is, és nincs szükségem plusz egy feltelepített programra...

    A második probléma pedig az, hogy alig észrevehetően, de vibrál a kijelző... Kijelző 1024x768-ra van állítva, nagyobbra nem is lehet, a frekvencia fixen 60Hz. Gondoltam, ha felrakom a gyári vga (intel 82852/82855) drivert, akkor majd elmúlik. Hát nem múlt el, pedig még az intel oldaláról is töltöttem le frissebbet. Akkor sem változik a helyzet, hogy ha kilövöm a P4G-t, vagy változtatok az energiatakarékossági beállításokon. Ellenben ha nem hálózatról, hanem akksiról megy a gép, akkor nincs ilyen problémám, függetlenül az energia-beállításoktól.

    Ami kimaradt: Az intel CPU hotfix patch-et még nem tudtam felrakni, mert 150MB, és tetü lassan jön le az Asus szerveréről... :(

    Akksi témához pedig egy kis adalék: Az én lassan 2,5 éves akksim még mindig tovább bírja (2-3h), mint az új core duo-s 15,4"-os HP 530-m akksija (2h)...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák