Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imy

    veterán

    válasz SunBreeze #176 üzenetére

    A DELL-nek vannak jó notebookjai, csak azok 400e fölött! Annak meg kinek van pénze, Nekem nem....
    Én hetente átlagban minimum 80-100 órát használom. nem használom sem a saját billenytyüzetét, sem a tp-ját, csak amikor olyan helyen vagyok, ahol nem nagyon lehet mást használni.
    3-4 évnél szerintem többet is ki kell bírnia ésszerű használat melett. Vigyázni kell rá, nem szabad dobálni. Az aksi az biztos nem bír ki többet, de a töbinek ki kell bírnia. Én 8-10 hónaponta szétszedem, kifujatom, nehogy tulmelegedjen. A proci körül 3-4 hónaponta megnézem mennyi a por, és kipucolom. Szerintem aki észerüen használja annak kibir többet is. Igaz annyi idő alatt elavul, de netezni, és irodai alkalmazásokra annyi idő után is elég lesz. XP lazán elfut az enyimen, Vistát meg ugysem raknék fel. Most bővitem, ha meglesz a memóm akkor a következő lesz a config, ami sztem évekig elég.
    60ról 120Gb vinyó (lehet még később bővítem, ha 200-as elérhető lesz, és jó árban ;) ), 512Mb-ról 1Gb DDR1 ram..... Amugy A3L5028

Új hozzászólás Aktív témák