Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

(#851) SunBreeze válasza szijartg (#849) üzenetére

SunBreeze
(aktív tag)

megvan:
[link]
őróla lenne szó

másik kérdés, hogy miért nem tudom az fn gombbal aktiválni a vezeték nélküli netet meg a hangokat szabályozni, mert minden más megy (pl a lcd ki bekapcsolása...) talán a gyári cdről kéne valamit feltelpíteni? meg nem is jön elő semmilyen képecske a bal felső sarokban...

[Szerkesztve]

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#852) szijartg válasza SunBreeze (#851) üzenetére

szijartg
(senior tag)

köszi szépen. akkor megnézem énis. nemvoltam benne biztos hogy a NHC lessz az amit keresnek, azért tettem utána azt a fejet.

amúgymeg igen fel kell telepíteni a gyári cd-ről valamelyiket, de hogy melyiket azt most így nemvágom sajna

(#853) SunBreeze

SunBreeze
(aktív tag)

asszem, a probot a power 4-el kevertem sry :B

(#854) szijartg válasza SunBreeze (#853) üzenetére

szijartg
(senior tag)

support.asus.com-ról letudod őket tölteni

(#855) SunBreeze válasza szijartg (#854) üzenetére

SunBreeze
(aktív tag)

igen tudom, már megtörtént ;) de azért thx

(#856) ungawa válasza Bon3ss (#846) üzenetére

ungawa
(addikt)

hetente 2 alkalommal fut kézi módban is a NOD32, de lefuttattam csökkentett módban is, semmit nem talált.

Ki nem állhatom a fizetett trollokat!

(#857) SunBreeze válasza ungawa (#841) üzenetére

SunBreeze
(aktív tag)

jogtiszta a vindózod, mert nekem tegnap miután kiderült hogy nem jogtiszta :W azóta a svchost.exe 100-on megy...

(#858) ungawa válasza SunBreeze (#857) üzenetére

ungawa
(addikt)

hogy most éppen melyik van fenn :F
mert az asus azzal szállít, de most nem mondom meg melyiket raktam fel utoljára
az svchost.exe system zabál betöltéskor, utána már nem
1ébként most frissítette az explorer 7-est, ha jól tudom, ezt csak akkor engedi, ha jogtiszta

(#859) Vincent_Vega

Vincent_Vega
(csendes tag)

Nah hát az explorer 7-et is feltörték már! Haverom másolt XP-jén is fut már ezerrel, valami crackelt változat!

(#860) Imy válasza ungawa (#858) üzenetére

Imy
(veterán)

svchost.exe-t melyik progi használja, vagy minek kell?

(#861) Hunci

Hunci
(aktív tag)

Sziasztok .:)
Vona egy ASUS A3AC tipusú notim s szeretném a kameráját megcsinálni mert nem jó s a netes telepítés során sem lehet a drivert feltenni .
Esetleg valaki tud egy megoldást mondani ? :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#862) Almos válasza Imy (#821) üzenetére

Almos
(aktív tag)

Amiket mások vettek:
- HP : ismerős segítségével talán nagyker-, de mindenesetre jó áron;
- Acer : miután 3 hétig hitegették, hogy holnapra mostmártényleg meglesz az ASUS A6R...;
- használt HP: új ASUS megvétele után úgy zörgött az ODD, hogy másnap reggel inkább visszacseréltük egy használt, német billentyűs HP-ra...
- Albacomp : igaz hogy csak 1 év gari, de országos szervízhálózat van 14 helyen (!!!), és elég jó kis gépnek tűnik
- Philips X55: 280-ról akciózták 200-ért, két ismerősömmel is ilyet vetettem most a héten :)

egyébként az email tényleg nem rossz ötlet, írok is nekik. Az pedig kicsit bassza a csőrömöet, hogy vegyek egy másik írót, nem ezért fizettem a 2 év gariért...

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#863) Almos válasza szijartg (#823) üzenetére

Almos
(aktív tag)

Ez a hozzáállás érdekes... Ha be lehet vinni, nekem megér annyit, hogy magam viszem le, minthogy futárszolgálattal kelljen elküldeni. Persze azt is megértem, hogy van futárszolgálatos lehetőség, csak ne legyen kötelező, választhassak...

(#864) Almos válasza ungawa (#841) üzenetére

Almos
(aktív tag)

Asztali gépnél én is találkoztam ilyennel, órákig nézegettem a rendszernaplót, bújtam a registry-t, de semmivel nem lett jobb. Szerintem húzd újra az XP-t.
Néha a laptopom is csinál hasonlót, de nem az svchost miatt, és csak akkor, ha tápról indítom (de akkor sem mindig)...

(#865) Bon3ss válasza ungawa (#856) üzenetére

Bon3ss
(veterán)

Nekem sem talált semmit NOD csökkentett módban, aztán az AVG ingyenes változata igen... :F Próbáld meg másik víruskergetővel! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#866) ungawa válasza Bon3ss (#865) üzenetére

ungawa
(addikt)

TrendMicro sem talált semmit :(

(#867) Bon3ss válasza ungawa (#866) üzenetére

Bon3ss
(veterán)

Akkor javaslok egy gyomlálást a szolgáltatásokban! Vagy az AVG-t... :U

(#868) Cs_Laci válasza ungawa (#866) üzenetére

Cs_Laci
(senior tag)

Start, futtat msconfig. itt a startup fülön az induló cuccokat szedd ki, kivétel az antivírus, ctfmon meg az svchost. Ezután lehet processzt gyepálni. Ezután lehet olyan progika futtatni, amik kitisztítják a feles Registry Itemeket. Ezzel elég sokmindent rendbe lehet hozni.

Ezután számítógép kezelés, és a rendszernaplóan meg kell nézni, nincs -e sokszorosan ismétlődő hiba vagy warning. hátha valamit próbál csinálni, de nem megy. Ezután lehet es Spy Bot Search & Destroy, az is leszedhet pár dolgot.
Hirtelen ennyi

(#869) Bon3ss válasza Cs_Laci (#868) üzenetére

Bon3ss
(veterán)

Ezt kifeljetettem, köszi a kiegészítést! :R

(#870) dannynet

dannynet
(tag)

Péntek este ismét megadta magát az A6M Q049-em.

Egy 13 GB-os avi fájl mpeg2-vé konvertálását bíztam a gépre, 43%-ban sikerült a feladatot teljesítenie, utána lefagyott.

Mivel a processzor már így is 1,2 V-t kapott a gyári 1,15 V helyett, ezért arra gondoltam hogy ismét a memóriamodulokkal lesz a probléma. Eltávolítottam a notiból a két db 512 MB-os Hynix RAM-ot és az Acer gépemből megmaradt Samsungot helyeztem az egyik slotba. Visszaállítottam a Vcore-t 1.15 Voltra és a fentebb említett videófájl átalakítás ezúttal sikerült.

Sajnos azonban fél GB memóriával elég sokat tekerte a HDD-t a hordozható számítógép, ezért (mazochizmus be) kipróbáltam, hogy mi történik akkor, ha a 667 MHz-es DDR2-es Samsung RAM mellé behelyezek egy 512 MB-os, 533 MHz-es DDR2-es Hynix memóriát.
(Magyarán kíváncsi voltam arra, hogy 64 bites sávszélességgel, 533 MHz-es órajelen össze fog akadni a két modul).

A ,,ha már lúd, legyen kövér'' elv alapján visszavettem a processzor 1,8 GHz-es órajelhez rendelt magfeszültségét 1.125 Voltra és elindítottam a Prime95 program ,,blend in'' tortúra tesztjét (ez az üzemmód másodpercenként 60 MB-nyi adatot mozgat a memóriában).

Immáron 16 órája fut a teszt hiba nélkül, tehát lassan kijelenthetem hogy mégsem hibás az AMD Sempron 3400+ processzor. :)

Korábbi ígéretemhez híven megvizsgáltam az akkus üzemidő alakulását.

Teljes terhelésen, 3D-s alkalmazást futtatva két órát, a lehető legtakarékosabb üzemmódban, 800 MHz-es processzor órajelen (0,8 V-os magfeszültségen) közel öt órát képes működni a notebook.

Elnézést a kissé hosszú kommentjeimért, de talán mások is tudják hasznosítani ezeket az információkat.

(#871) Bon3ss válasza dannynet (#870) üzenetére

Bon3ss
(veterán)

Örömmel olvasom, hogy sikerült megoldani a problémát! ;)

''(Magyarán kíváncsi voltam arra, hogy 64 bites sávszélességgel, 533 MHz-es órajelen össze fog akadni a két modul).''
- Ebből lehet a legkevesebb probléma, mivel az összes RAM visszafelé kompatibilis, nemegy 667-es mellett láttam már tökéletesen menni 533-ast, a kisebbik órajelén. Itt egy újabb példa! :)

''Immáron 16 órája fut a teszt hiba nélkül, tehát lassan kijelenthetem hogy mégsem hibás az AMD Sempron 3400+ processzor.'' - Mostmár kijelenthető, hogy nem a CPU a hibás.

Nem rossz az üzemidő sem! :)

(#872) Asuras válasza dannynet (#870) üzenetére

Asuras
(csendes tag)

Hali!

Atied, hogy megy 800Mhz-en? Erre kíváncsi lennék, mert nekem is ugyanilyen notim van csak q091-es de ua. processzor és a power4 gear+ nem csökkenti az órajelet, legalább is az everest nem írt változást. A biosban meg nekem nem enged machinálni.

Egyébkét nekem high performancon 3.35-öt megy állandó filmnézéssel terhelve! Szerintem ez elég jó!

[Szerkesztve]

(#873) SunBreeze válasza dannynet (#870) üzenetére

SunBreeze
(aktív tag)

köszi ezeket az információkat, de azt nem tudod megmondani, hogy mindezek alatt háyn fokos volt a gép?

(#874) s_akos82 válasza Asuras (#872) üzenetére

s_akos82
(tag)

Ha lehúzod a töltőről, akkor fog 800 Mhz-en futni a proci...

(#875) s_akos82

s_akos82
(tag)

Időközben bonyolódott az akksi garis cseréje, mert kiderült, hogy nincsenek meg a gép papírjai :((( , (sajnos nem én vettem :( ). Szerintetek van rá bármilyen esély, hogy csak gyári szám alapján gariztatható legyen a gép, vagy ez teljesen felejtős ötlet?

Egyáltalán lehet valahol ellenőrizni az ASUS honlapon, hogy meddig érvényes a gyári gari?

(#876) Almos válasza s_akos82 (#875) üzenetére

Almos
(aktív tag)

Általában szervízben nem is kérik a gari-papírt, hanem csak a gyári szám alapján nézik meg, hogy garis-e még, tehát egy próbát mindenféleképpen megér!

(#877) Bon3ss válasza s_akos82 (#875) üzenetére

Bon3ss
(veterán)

Azt kell kideríteni, hogy mikor készült, akkor saccra tudod meddig van még rá gari. Ahogy előttem is mondták, elég a garanciához - elméletben - a gyári szám! :)

(#878) s_akos82 válasza Almos (#876) üzenetére

s_akos82
(tag)

Köszi, ez talán bizakodásra adhat okot :) ! Egy próbát mindenképp megér...
Interneten a gari érvényességet nem tudom én is ellenőrizni valahol?

(#879) Bon3ss válasza s_akos82 (#878) üzenetére

Bon3ss
(veterán)

Kedvedért előkerestem a gari könyvet, ha jól értelmeztem, akkor az Asus honlapján lehet ellenőrizni a garanciát a szériaszám alapján! :)

Linket nem tudok most adni, sietek!

(#880) s_akos82 válasza Bon3ss (#877) üzenetére

s_akos82
(tag)

Köszi a választ Neked is, már csak egyetlen dolog aggaszt: az ''elméletben'' szócska... :DDD !

(#881) s_akos82 válasza Bon3ss (#879) üzenetére

s_akos82
(tag)

Köszi, hogy utánanéztél!
Ha majd lesz rá pár perced, akkor küld el a link-et is pls!
Sajnos nem találtam meg a honlapon, nagyon eldugták :U !

(#882) dannynet

dannynet
(tag)

Helló! Válaszolnék az elhangzott kérdésekre. :)

-Asuras írta: ,,Atied, hogy megy 800Mhz-en? Erre kíváncsi lennék, mert nekem is ugyanilyen notim van csak q091-es de ua. processzor és a power4 gear+ nem csökkenti az órajelet, legalább is az everest nem írt változást.''

Már egy ideje nem használom a Power4Geart, de azért még valami rémlik a programból. : ))

,,Super performance'' üzemmódban állandóan 1800 MHz-en megy a CPU, ,,high performance'' módban kell a terhelés függvényében a sebességváltozásnak megtörténnie; -azonban ez csak akkor következik be, ha az említett program tálcaikonjára jobb egérgombbal klikkelve bepipálod az ,,auto performance'' üzemmódot, ezzel lehetővé téve a szoftver számára a processzor szorzójának állítását. ,,Quiet office'' üzemmódban 800 MHz-es órajelet kényszerít
a Power4Gear. Everestben pedig ne az ,,összegzés'', hanem a ,,túlhajtás'' menüpontban kísérd figyelemmel a CPU órajelét. :)

-Sunbreeze írta: ,,köszi ezeket az információkat, de azt nem tudod megmondani, hogy mindezek alatt háyn fokos volt a gép?'' Az első húsz teszteléssel eltöltött órában 61-64 fok körül alakult a processzor maghőmérséklete, a huszonnyolcadikban pedig 57 fok körül stabilizálódott. Azonban meg kell jegyeznem, hogy a gyári feszültségnél 0,250 V-tal kevesebb áramot kapott a CPU és az általam futtatott Prime95 program ,,blend in'' tesztjénél jobban fűt az ,,In place large FTT's'' mód.

-s_akos82 írta: ,,Ha lehúzod a töltőről, akkor fog 800 Mhz-en futni a proci...'' Mind hálózati, mind akkumulátoros üzemmódban működnie kell a maximális és a minimális órajelnek is.
Annyi bizonyos, hogy telepes üzemmódban nem lehet kiválasztani a Power4Gear ,,Super performance'' (állandó maximális processzor órajel) üzemmódját, csupán a ,,high performance''-ot, ami aktiválja az AMD PowerNow funkciót (terhelésfüggő CPU órajelvezérlést.)

Bővebben a PowerNow-ról:

[link]

[Szerkesztve]

(#883) dannynet válasza dannynet (#882) üzenetére

dannynet
(tag)

Elnézést, korrigálnom kell egy hibát az előző hozzászólásomban.

,,Azonban meg kell jegyeznem, hogy a gyári feszültségnél 0,250 V-tal kevesebb áramot kapott a CPU és az általam futtatott Prime95 program ,,blend in'' tesztjénél jobban fűt az ,,In place large FTT's'' mód.''

Helyesen: ...a gyári 1,150 Volt feszültségnél 0,025 V-tal kevesebb áramot kapott a CPU és az általam futtatott Prime95 program ,,blend in'' tesztjénél jobban fűt az ,,In place large FTT's'' mód.

(#884) Bon3ss válasza s_akos82 (#881) üzenetére

Bon3ss
(veterán)

Most hirtelenjében én sem találtam a honlapjukon, majd ha hazaérek, végigolvasom a garjegyet! ;)

(#885) Hunci válasza Hunci (#861) üzenetére

Hunci
(aktív tag)

Úgy látom épp egy nagy megbeszélés kellős közepébe csöppentem bele :DDD

(#886) s_akos82 válasza Bon3ss (#884) üzenetére

s_akos82
(tag)

Köszi :R !
Türelemmel várok :) !

(#887) Zanik válasza Hunci (#885) üzenetére

Zanik
(addikt)

Pontosan mi a baja a kamerának? És ''netes telepítés'' alatt mégis mit értesz?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#888) dannynet

dannynet
(tag)

Felhívnám a tisztelt fórumozók figyelmet, hogy a processzor undervolting is okozhat notebook túlmelegedést!

Ma egész délelőtt csak letöltésre használtam a gépemet, így a CPU nem kapcsolt fel 800 MHz-es órajelről. Mint arról nemrég beszámoltam, a gyári 0,950 V magfeszültség helyett 0,800 V is elegendőnek bizonyult ekkora sebességhez. A hűtőventillátor a korábban megszokott 5-8 perces időközönkénti bekapcsolás helyett csupán 15-20 percenként kelt életre. Csakhogy emiatt lecsökkent a noti átszellőzése.

Az a meglepő helyzet állt elő, hogy a processzor vált a leghűvösebb alkatrésszé a hordozható számítógépben. Az Everestet elindítva az alábbi hőmérséklet értékekkel szembesültem:

CPU: 51 fok
VGA: 80 fok
HDD: 57 (!) fok

Korábban áttanulmányoztam a Seagate Momentus HDD-k maximális működési hőmérsékletét, amit 55 fokban határozott meg a gyártó. Megnéztem az Everestben a SMART
értékeket, és a ,,BE'' sorban tűréshatár átlépést jelzett a program. A Hard Disk Sentinel nevű szoftver már konkrétabb tájékoztatást adott az értékről: ,,drive calibration retry count'' túllépésről kaptam információt, valamint kiderült hogy a merevlemez valószínűleg meg fog hibásodni.

Szerencsére a processzor megterhelésével átszellőzőtt a notebook, a HDD hőmérséklete normalizálódott és a SMART adat újra normális értéket vett fel. Lehet hogy be fogok szerezni egy hűtőpadot, illetve nem fogom ennyit pihenni hagyni a hordozható számítógépet. ;]

Azért felmerül bennem a kérdés, hogy mi lesz nyáron?

[Szerkesztve]

(#889) sulep

sulep
(senior tag)

Sziasztok!

Tudnátok neked véleményt mondani ezekről a notikról? Ja és ezek közül szerintetek mi lenen a sorrend?

Asus A9RP 5A070 Notebook

Processzor: Intel Celeron M 440 (1,8 GHz)
Memória: 512 MB DDR2 (533 MHz)
Kijelző: 15'' XGA TFT (1024 x 768)
Chipset: Ati Xpress X200
Video vezérlő: ATi Mobility Radeon? X200
Hard Disk: 80 GB IDE
Optikai meghajtó: DVD-RW Super multi
Modem: 56K V.92 modem
Hálózati kártya: 10/100 LAN, IEEE 802.11b/g WLAN
csatlakozások:
4 db USB2.0 PORT
1db audio bemenet
1db mikrofon bemenet
4 az 1-ben kártyaolvasó (SM, MMC, SD, MS)
VGA out
Akkumulátor: 6 cellás Li-Ion (4400mAh)
tömeg: 3,26 kg
Méret: 332 x 287 x 35,6 mm

Asus A6RP AP067 Notebook

Processzor: Celeron M 440 (1,8GHz)
Memória: 512MB DDR2 533 (2x256MB)
Kijelző: TFT 15,4'' WXGA TFT Color Shine (1280 x 800)
Chipset: ATI Radeon Xpress 200M
Videovezérlő: ATI XPRESS 200M megosztott VRAM
Hard Disk: 80 GB IDE
Optikai meghajtó: DVD-RW Super multi
Modem: 56K V.92 modem
Hálózati kártya: 10/100TX PCI NIC Card, IEEE 802.11b/g
Hangkártya portok: Line in, mikrofon, fejhallgató
USB kapu: 4 db USB2.0
Infraport: 1 db
kártyaolvasó: 4 az 1-ben (SM, MMC, SD, MS)
Csatlakozások: VGA out, Párhuzamos port, 1 db Type II PCMCIA 2.1
Webkamera: 1,3Mpixel
Akkumulátor: 8 cellás Li-Ion (1 év garanciával)
Méretek: 354 x 284 x 35,2 mm
tömeg: 2,85 kg
+AJÁNDÉK hordtáska, optikai, USB egér

Asus F2HF 5A014 Notebook

- Beépített ujjlenyomat olvasó
Processzor: Intel? CeleronM 440 (1,8 GHz)
Memória: 512MB DDR2 667
Merevlemez meghajtó: 80 GB S-ATA
Kijelző: 15'' XGA TFT
Kijelző: 1024x768
Chpikészlet: Mobile Intel? 940GM Express Chipset
Video vezérlő: Mobile Intel? 940GM Express Chipset
Optikai meghajtó: DVD+/-RW Super multi
Hangkártya: integrált
Modem: integrált 56Kbps
Hálózat: 10/100 ethernet (RJ45), IEEE 802.11b/g
Beépített kártyaolvasó: SD/MMC/MS,MS Pro
PCMCIA: 1 db Express Card
USB kapu: 3 db USB2.0 kapu
Monitor kimenet: VGA
Ujjlenyomat olvasó: van
Méret: 343 x 280 x 40 mm
Akkumulátor: 6 cellás Li-Ion (1 év garanciával)
tömeg: 2,7 kg
+AJÁNDÉK hordtáska, optikai, USB egér

Gondolom mind a három gépbe már 5400-as a winchester igaz? Előre is köszi mindenkinek aki segít

(#890) Bon3ss válasza sulep (#889) üzenetére

Bon3ss
(veterán)

Üdv!

Nagyjából egyforma kvalitású notebookok, és méegyszer nem vennék Celeron procival szerelt gépet, mert akárki akármit mond, nekem nagyon hiányzik a speedstep. x200 és GMA940 közül a GMA-t venném (most is az van), ha érdekel miért, akkor majd linkelek notebook VGA teszteket (játékra nem igazán alkalmas, nem is lehet szempont ilyen notebooknál).

Igen, 5400rpm-es vinyó van benne, mint szinte minden notebookban.

(#891) sulep válasza Bon3ss (#890) üzenetére

sulep
(senior tag)

Köszi

Légyszi linkelj tesztet. Ja és akkor inkább egy Sempron proci?

(#892) Pangea

Pangea
(csendes tag)

Sziasztok!
Ezt: [link], vagy inkább ezt [link] érdemes megvenni? A 64-biten kívül van különbség? Kösz.

(#893) bbazsy válasza Pangea (#892) üzenetére

bbazsy
(őstag)

nézd meg őket, attól is függ, h wide v nem wide.

nézd meg őket.. v ez mind1?

..

(#894) Hunci válasza Zanik (#887) üzenetére

Hunci
(aktív tag)

Konkrétan én nem értek a notihoz --> éppen ezért néztem fel ide hogy ti majd kicsit kikupáltok :)
A baja az az hogy a kamerája nem funkcionál s én nem tudom rávenni.
'' Netes telepítés '' : amikor felismeri a gép mint új hardver s kéri hogy esetleg a netről telepítse-e a drivert hozzá --> nem ismeri fel --> gyári drivert is próbáltam de az sem segít .
Esetleg valami tipp :R

(#895) Bon3ss válasza sulep (#891) üzenetére

Bon3ss
(veterán)

Holnap délelőtt linkelek, de ha fontos, akkor az archívumban megtalálod őket az első postban! :) Nem mellékes, hogy melyik áll jobban kézre, ezért erősen ajánlott a kiválasztottak ''megtapizása''. ;)

(#896) Pangea válasza bbazsy (#893) üzenetére

Pangea
(csendes tag)

A wide igszából nem izgat, inkább ez a Color Shine érdekelne. hogy ez olyan, mint a Glare, vagy ez valami más?

(#897) shteer válasza Pangea (#896) üzenetére

shteer
(félisten)

glare, xBright... minden gyártónál más de a lényeg a csillogós kijelző aminek hihetetlen szép képe van :D

szerk: én az elsőt venném, az go6100 vidkari jelentősen jobb vga mint az x200 és a fogyasztása egyáltalán nem vészes

[Szerkesztve]

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#898) shteer válasza Hunci (#894) üzenetére

shteer
(félisten)

a hozzá kapott driverCDről fel kell tudnod telepíteni... vagy az ASUS honlapjáról tetöltött meghajtóprogival

(#899) shteer válasza shteer (#897) üzenetére

shteer
(félisten)

+ könnyebb, jobb akksi van benne, nem CelM proci és ha szerencséd van akkor Matshita dvdíróval kapod

[Szerkesztve]

(#900) Hunci válasza shteer (#898) üzenetére

Hunci
(aktív tag)

Már próbáltam s nem akarja elfogadni úgy tesz mintha telepítene majd utánna nem kéri az újraindítást --> mikor én újraindítok akkor megint mint új HW kéri a telepítést :O

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.