Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pickle Rick

    senior tag

    Sziasztok!

    Abszolút ACC és alapból simulator kezdőként írok. Szeretnék kicsit jobban belemerülni ebbe a világba. Van valami best practice tipp/beginner guide ACC-hoz? Olvastam pár oldalt, de nem tudom, hogy mennyire frissek az ott leírtak, ha jól értem a nemrég érkezett frissítések eléggé átírták a játék dinamikáját.

    Egyik oldal szerint legjobb kezdő autó a Bentley, ez még jelenleg is így van? Van valami tipp, javaslat tanulási folyamatra? Én első körben arra gondoltam practice-ban megyek végig pályákon addig amig nem sikerül az 5 valid kör egymás után (+ közben finom hangolom kormány szettet). Utána lehet nekiállnék egy carrier vagy custom offline season-nek (itt nem tudom milyen beállításokkal érdemes indítani), utána mehetne az online próba. Esetleg van valami nagyon kezdő online lobby? Hogy működnek ezek a serverek?

    Bocsánat a sok kérdésért, tényleg kezdő vagyok. :D Előre is köszönöm a válaszokat! :R

    [ Szerkesztve ]

    • XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

Új hozzászólás Aktív témák