Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    Az lehetséges, hogy a freesync csak akkor működik, ha bekapcsolom a vsync-et?
    Most kutakodtam neten és volt, aki ezt írta. Bekapcsoltam a vsync-et és ezerszer jobb a helyzet, sokkal simább az egész játék (mondjuk az elődjéhez képest még most sem az igazi, de nagy az előrelépés).

    (#1231) v2
    Egy páran már leírtuk, a hiba nálatok van.
    Azért elég sokaknak van gondjuk a játék futtatásával. Mondjuk inkább úgy, hogy vannak kevésbé szerencsések, akiknek valamilyen okból nem jó.
    Az azért vitathatatlan, hogy ha nem ultrán játszol, akkor igen csúnya tud lenni a játék, miközben az fps továbbra sem az igazi.
    Engem leginkább az zavar, hogy folyamatosan az orrom előtt cseréli a textúrákat jobbakra. Bathurstnál ez nagyon durván észrevehető, mert nagyon sok a pálya melletti fa.
    Ez sajnos más modern játékban is előforduló jelenség :(
    Az élesség AA függő is. Én jobban szeretem az előd "sterilebb" kevésbé élethű grafikáját.
    Nyilván ez már egyéni preferencia.

    "az összes többi szim a kanyarban sincs"
    Az biztos, hogy GT-ben etalon. És ezt GT3-as pilóták is elmondták.
    Nyilván vannak gyengeségei, mint ahogy az összes többi konkurensnek is.

    Én aminek még örülnék nagyon (az optimalizáción kívül), ha sikerülne valahogy összehozni a programmal az Sim Racing System-et és lehetne úgy multiplayerben játszani vele, mint ahogy az elődben és a RaceRoomban lehet az SRS-nek hála.

    [ Szerkesztve ]

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák