Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz Shady313 #4065 üzenetére

    Most már csak arra vagyok kíváncsi,hogy én is szívni fogok a 24 colossal?A sok ellen véleményt meg ne szívd mellre :N .Tény,hogy nagyon sok user error van itt a topikba,de mondhatnám,hogy az oldalon is.Persze akkor egyből szar,szemét,rohadna meg,szétverem...stbstbstb...és ebbe sokunk kicsit belefásult és lehet csípőből egy kalap alá vettek velük.Sajnos megesik az ilyen,tévedni emberi dolog ;) .A te problémádat én valósnak látom(pedig ilyet én még sosem mondtam,lévén nálam hibamentes minden :DDD ),nem holmi user errornak.Sajnos lövésem sincs,hogy mi lenen a megoldás.Úgy fest igen kis réteg használ 32 colt monitornak,így szerintem nem lett erre kellő figyelem fordítva,de mindenképpen érdekes hibának találom.A D-sub megoldás lehet,de az meg a minőség rovására megy,bár a biosnál tök lényegtelen.Mivel pár filléres dolog érdemes megpróbálni.Viszont azt tényleg nem értem,hogy mi a különbség egy 24-és egy 32 colos között.Nem az a lényeg,hogy full,hd mind a kettő,mert ezen az alapon én is lehet beszívok :F Az UEFI nagyon új dolog és mint minden új jövevény hemzseg a hibáktól.Ha elég számú ilyen probléma jelentkezik a gyártónál,biztos,hogy reagálni fognak rá.A P67-eseknél is nagy mizéria van(UEFI alatt rakoncátlankodik,fagy az egér,usb3 hiba,mondjuk ez a vezérlő chip hibája...) és ott is próbálnak segíteni a dolgon :K

Új hozzászólás Aktív témák