Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coccolino_O

    őstag

    válasz BÁ Nutrition #25369 üzenetére

    Én nem látom drasztikusnak a helyzetet annyira EU tagság szintjén, még úgysem, hogy szerintem az EU napjai meg vannak számlálva, legalábbis a jelenlegi formájában. Már pedzgetik a kétsebesség EU-t, talán azzal még megmenthetik a rendszert, de afelől ne legyen kétségünk, hogy Mo. a bóvli EU része lesz, főleg, hogy mi állítólag szabadságharcot vívunk Brüsszellel. Az, hogy menekültkvóta van, az mondjuk teljesen nonszensz. Az impotens EU vezetés teljes mértékben képtelen átlátni a helyzetet, és megoldani a problémát, így minden ország saját kezébe veszi a problémáik orvosolását, amiből láthatjuk, hogy milyen eredmények születnek. Ha lehet hinni a híreszteléseknek, 2020-ig fog tejelni az eu-s pénzcsap, utána pedig jöhet Kína és a régi jóbarát, Oroszország... :) Ne legyen igazam, de ha már nem lesz érdekeltségük az eu-ban bent lenni, olyan sebességgel fogják kiszedni az országot, hogy csak kamillázik majd mindenki. A magyar politikusok aljasságát sosem szabad alábecsülni. A populizmusét meg főleg nem. Elvégre a brexit is annak köszönhető.

    Nem hiszek az összeesküvés elméletekben, de én azon sem lepődnék meg, hogyha lenne alapja annak a feltételezésemnek, hogy azért nincsen jobban utánanézve annak a sok ellopott pénznek, mert a magyar állam teljes mértékben kiszolgáltatja az országot, meg a társadalmat is, a nemzetközi tőkének.

    Most szeptemberben fogok kiköltözni. A probléma az, hogy ezt a döntést mondjuk nem 3-4 évvel ezelőtt hoztam meg. ;]

Új hozzászólás Aktív témák