Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Assimilator

    őstag

    válasz Malibutomi #19822 üzenetére

    Hát a mutyizással kapcsolatban van egy rossz hírem. Abból itt is van bőven. A rengeteg bevándorló miatt sokszor balkánabbnak érzem ezt az országot, mint Magyarországot. Előtte is tudtuk, hogy itt sincs kolbászból a kerítés, de azért mégis megdöbbentő volt.

    rup1u5: Nem tudom, hogy éltél-e Pesten vagy sem. Én négy évig éltem ott és annyira tetszett, hogy Angliáig meg sem álltam. :D Viccet félretéve, az én meglátásom az, hogy turista szemmel nézve szép városnak mondható, de egyébként egy nyomorult város. Én vidéken, családi házban nőttem fel, számomra élhetetlennek számított az, hogy harapni lehet a füstöt, port, koszt, a város bármely részén. A néhány zöld parkban meg lehet kerülgetni a kutyaszarokat.
    Ezeket nem lehet pénzzel kiváltani. De nem téríteni akarok, csak leírtam. Mindenki egész másképp látja a dolgokat.
    Mint pl. egy ismerősöm nemrég hazament és vett cipőt, ruhát, fényképezőt. Kérdeztem, hogy miért, amikor itt sokkal olcsóbb? Hát, mert otthon azzal lehetett rajolni. Érdekes nézőpont, de hát mit lehet tenni? :D Nem vitattam, ha neki ez kell. :D

Új hozzászólás Aktív témák