Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz Samus #42344 üzenetére

    Szerintem jó ok van arra, hogy ezt ne lehessen "csak úgy" beállítani: ha elutasítasz egy hívást és ezzel egyidőben egy sablon SMS-t küldesz (ugye ilyen van) akkor abban benne van, hogy te triggerelted szánt szándékkal a dolgot és a túloldal is kapott két visszajelzést, mégpedig hogy elutasítottad a hívást (más a hangja az busy-nek meg a no-reply-nak, vagyis interakcióba léptél a készülékkel) és szöveges üzenetet is kapott ami sablon de (remélhetőleg) informatív. Namost, én fogok egy szeg egyszerű war dialer-t és megcsörrentelek mondjuk 1000x te meg DND-ben küldesz 1000 SMS-t úgy hogy észre se vetted.. az hány forint per óra ha éjjel alszol a war dialer-em meg nem kér enni, csak fut a script egy while true típusú ciklusban? Korlátozhatod is hogy egy szám óránként x SMS, de ugye fillérekért lehet venni VoIP telefonszám range-et, akár csak egy hónapra (rapid kampányra pl.). Jó, a is idő alatti sok SMS-t küldő SIM-et amúgy letiltja a szolgáltató (a Tolvajkergetők is megszívták a Vodafone-al) de az mennyivel szerencsésebb hogy onnantól mondjuk kifelé telefonálni nem tudsz (egyirányúsítják)? Én így gondolom, szerintem nem kell, pl. egy gyerek (fiatal felnőtt) készülékén heccből beállítja valami osztálytárs, aztán szintén heccből a komplett osztály csörgeti napokig..

    @Somatom: így van, egy ilyen speciális felhasználásra van speciális megoldás (automatizáció) amit megintcsak az tesz fel és az használ akinek kell és szüksége van rá, de hogy ez gyárilag (gyári ROM-ban) elérhető legyen az szerintem felesleges.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák