Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz Syl #1027 üzenetére

    Az azért picit más. Én itt most nem a párhuzamosan futtatott programokról beszéltem, hanem a telepített alkalmazásokról.
    De PC-n maradva, ha elfogy a ramod, veszel még hozzá és kész...
    Viszont Androidon ha kevés a belső memória (pl. 256, vagy 512MB), akkor hiába a nagy háttértár, 15-20 program telepítése után már sikít, hogy szabadíts fel helyet; tök mindegy, hogy mondjuk egy 2Gb memkártyán mennyi adatod, és szabad helyed van. :U
    Azért csúnya lenne ha egy PC-n is így működne!
    Gondolj bele, hogy veszel 2TB vinyót, és egy játékot sem tudsz szinte feltelepíteni, mert az 2GB tárhelyre bontaná ki magát, és neked pontosan annyi memóriád van, amiből legalább 500Mb- a rendszer használ.
    Nem tépnéd a hajad?
    Nem éreznéd használhatatlannak a Windows-t?
    Na én éppen ezért érzem elrontottnak az Androidot!
    PC-n annyi adatot tudsz tárolni, és annyi programot telepíthetsz fel egyszerre, amennyi hely van a vinyódon, és nem csak annyit, amekkora a ramod mennyisége...
    Ezért kérdeztem, hogy ha egy telefonba, vagy tablet gépbe van gyárilag beépített 2-,4-,8Gb belső háttértár 512Mb ram és az 512Mb rom mellett, akkor is úgy viselkedik-e a rendszer, mint ha külső memóriakártyával megtámogatott, külön belső memória nélküli, csak szimplán 512Mb ramot és 512Mb romot tartalmazó eszközről lenne szó? Akkor is ugyanúgy sikít a rendszer pár program telepítése után a kevés belső tárhely miatt; vagy ott ez a probléma már nem jelentkezik? :F
    Lehet, hogy ez a probléma csak nekem probléma, és csak engem zavar ez a fajta működés, de engem nagyon zavar, és engem nagyon kiábrándított ez a fajta memóriakezelése az Androidnak :W
    Egyszerűen nem tudom elfogadni, és nem tudok megbékélni azzal a tulajdonsággal, hogy tök mindegy a háttértár mérete, a telepített programok száma max. annyi lehet, amennyi elfér a telefon belső, szabadon felhasználható memóriájába :W
    Ezért is kérdeztem, hogy nagyobb belső háttértárnál is így van-e, mert ha igen, akkor inkább mégsem veszek Tablet-et, mert ez így, számomra teljes mértékben használhatatlanná teszi a rendszert. :(((

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák