Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz air #17507 üzenetére

    Akkor leírom én is mit gondolok a dologról :B :

    A GPS kapcsolgatása egy régi berögződés...nincs már rá szükség...
    Tudom, mert tizen x éve használok PDA-kat, és nagyon nehéz volt lenevelnem magam arról, hogy ne kapcsoljam ki....(de nekem pld. megérte)
    Ha valaki szeretné igazán kihasználni az Androidos, és főleg friss Androidos készülékét,és nem is paranoiás, akkor jó ha "folyamatosan be van kapcsolva",,,(Google now, időjárás, navi, etc,,etc,,,ki milyen applikációkat használ...)
    Azért az idézőjel, mert valójában akkor fogyaszt, és akkor van bekapcsolva,ha valamelyik alkalmazás hozzányúl ami használja...
    Ergó vehetjük az GPS ON állást alapértelmezettnek,,,
    Ilyenkor jöhet jól valakinek egy olyan alkalmazás amiben letilthatja, hogy melyik program használja, és melyik nem a GPS-t....egyéni prteferencia alapján, hiszen ahányan vagyunk annyi féle módon használjuk a készülékünket
    Szvsz, ez egy igazán hasznos, és életszerű dolog...(már ha van ilyen app) :U

    (#17508) aero.:
    Megnézted már mennyivel fogyaszt többet a készüléked always on GPS? illetve OFF? :U
    Nem kötekedés,,tényleg érdekel,,,mert nállam pld két készülékemnél figyeltem, és "kimutathatatlan" az "aksizabálás" always on állásban....ha csak a háttérben futó programok "pöccintik be" néha a GPS-t.... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák