Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz HENE #5886 üzenetére

    A csatározásnak részemről vége és én biztos nem is hozom fel újra a témát, szóval kérdezz nyugodtan! :)

    Az 5805-ben linkelt fw-t nyugodtan felteheted, jól működik vele. Nálam annyi változást hozott, hogy jó a távirányító, de a LAN továbbra sem megy - lehet, hogy neked szerencséd lesz és az is működni fog vele (de egyébként wifivel is jól használható).

    Nekem ezzel ment a LAN, de a táv nem, és instabil volt a rendszer. Plusz kipróbáltam még vagy 6-8 féle fw-t, ami mind téglásította.

    Működő OpenELEC-ről nem tudok. Innen kipróbáltam több verziót is, és bár volt köztük olyan, ami frissítéssel felment és működött is az első áramtalanításig (még a LAN is ment vele!), viszont újra már nem indult: ha egyszer kihúztam a konnektorból, utána már csak kék képernyőt adott és 2-3 próbálkozás után feladtam.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák