Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Picco

    addikt

    válasz Kige1313 #39928 üzenetére

    lepesrol lepesre kellene, egybol nagyon nagyot rahuztal. milyen kartyad van pontosan?
    0. lepes: ha fent van meg a masik gpu tweak progi, akkor torold+restart, ne akadjanak ossze.
    1. eloszor a gput probald, memoriat hagy alapon, mindig csak az egyiket bantjuk, ez szerintem alapszabaly. szepen mondjuk 20mhz-enkent adagold neki. adhatsz neki mondjuk +20mv feszt is es kozben futtathasz mondjuk egy unigine heaven-t. nezd a homersekleteket is!
    2.ha gpu fronton megvan a kivant beallitas, akkor at lehet terni a memoriakra, bar oszinten szolva nem tudom hogy van e egyaltalan ertelme, hoz e valami pluszt.

    nekem ref hutovel ez az ami stabil es meg hutheto, de inkabb alapon(947/1250) hasznalom mert nem bizok a hazam szellozeseben annyira es majdnem minden jatek amit hasznalok fut high/max-on 2560x1600-ban, alacsony szurokkel/nelkul, 60 FPS atlaggal. ha ez neked is megvan, akkor szerintem en nem bantanam.

    ezek csak a legalapabb dolgok a teljesseg igenye nelkul, persze csak sajat felelossegre.

    **Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Új hozzászólás Aktív témák