Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz gbors #3213 üzenetére

    Visszaolvastam, itt a Te hozzaszolasod, erre ha hozod a forrast megkoszonom szepen, ha nem akkor szellobe szort pelyva.

    Ertem hogy ugy emlekszel, de attol hogy leirsz tobbszor valamit es mas elfogadja minden forras hianyaban az nem a normlaisan jarando ut szerintem. Ez nem b'szakodas, eddig mindenhol azzal jottek a nepek: "Forras?", ha nem volt akkor nem hiteles, meg hulyeseg, meg nem ugy volt... Amikor meg egyszer kerek en is forrast akkor jon a tereles? Ez nem neked szol, hanem mindenkinek akik izgatottan remegve megragadnak minden lehetoseget hogy kutakodjanak, furakodjanak masok kijelenteseiben, de ha nekik kell letenni ugyanazt az asztalra akkor meg megy a sapitozas. :U

    Ez egeszen az a kettos merce amirol mar beszeltem korabban, nem veletlen nem reagaltam a korabbi privatodra sem...

    Mikor a Nano-ra vartunk ki lett merve milyen teljesitmenyre lehet szamitani tole lebutitva, Abueknak ott a teszt konfigja, nekik nem tart semeddig osszehasonlitani a mereseket a fogyasztas szempontjabol.

    Gyiku: tudom hogy nem troll gbors. Am ha mastol megkoveteli a szakszeruseget akkor mi is elvarhatjuk, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák