Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz jokeph #83724 üzenetére

    HT : Xeon esetén méregettem a hatását, RyZen- el nem néztem, eszerint nem is érdemes.
    Jönnek az adatok itt, köszi a további magyarázatokat.
    :R Éppen befér a lap ebbe a házba, az EATX is belemenne, de az már takarná az átvezető kivágásokat, a gyári spec is csak ATX- ig van.
    Whisky - hétvégén szoktam módjával, csak mióta nem melózok, hétköznap is rájártam, ezt vissza kellett venni...

    (#83725) Bile Demon : Tőled is kössz a további helpet :R , próbálgatom majd, nemtom mi lesz a végeredmény, mennyit bírnak - olcsó GSkill kittek. A linken is hasznos program van, futólag olvastam bele, kipróbálom sztem.

    (#83726) jokeph : :C 1366, jól harap, bakancslistán volt nálam is, de most függőben, már túl sok a gép. A 1366 ami még számomra is elég feelingesnek néz ki.

    (#83727) FoxiestFox : Kínában voltak érdekes dolgok, de itthon fokozatosan javult a helyzet, főleg miután a központ Komáromba költözött. Én csak jót tudok mondani a főnökségről és a kollégákról is.

    (#83728) jokeph : hasznos viszonyítási adatok !

    (#83731) KROK640 : a gyártósoron is javult a helyzet. Csak minőségellenőr voltam, de az igaz hogy jó helyem volt.
    109e HuF- ért vettem a procit.

    (#83732) jokeph : szép nagy ház, még a drive-kosarat elforgathatták volna azért.

    (#83736) arn : szép hardverek, szép fotók !

    (#83739) hokuszpk : Neked is köszi a helpeket ! Asszem visszaolvasgatok ide párszor :)

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák