Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    Továbbra is azt mondom, hogy csak viccnek szántam, hogy kimegyek kukázni, de most komolyan megint az van, hogy a "becsületes" polgárt kell csesztetni, aki elvisz mondjuk 2db régi számítógépet, vagy ilyesmit? Közben meg mások száz-milliókat felejtenek el bevallani... :DDD Tudom, hogy a törvény az törvény és már 1db kirakott csavar is lopás akkor ezek szerint, na de na. De nem is hiszem, hogy azokat akarják csesztetni a törvénnyel, aki talál magának a gyűjteményébe 1-2 apróságot, hanem akik nagytételben, teherautószámra viszik el és adják le a hulladékot jópénzért, közben meg szemetet hagynak hátra. Az teljesen rendben van, hogy azokra lecsapnak, de szerintem azt a néhány gyűjtögetőt, aki összeszed kulturáltan pár apró holmit, nem hiszem, hogy büntetni kellene. De lehet, hogy rosszul látom, nem tudom :)

    Jah és egy fontos dolgot elfelejtettem: nem az egész utca holmijaira gondoltam én, hanem csak házon belül :) Legutóbbi lomtalanításkor is még lépcsőházon belül sikerült szereznem 2db régi komplett gépet, amikor még csak tárolóban volt fellelhető. Ki kellett ürítenünk a tárolót, voltak mások cuccai is, én meg megkérdeztem, hogy kirakják e majd lomtalanításkor, mivel kidobták volna, így elkértem. Kuka mellől még sohasem hoztam el semmit :) Főleg nem lomtalanításkor. Ja de! Pár 5L-es üvegballont már szerváltam így :D Akkor most? Börtön?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák