Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    Itt vannak az elmúlt pár nap eredményei már kimondottan az Fx fixes IBT-re hangolva! Hogy miért azt majd meglátjátok! Mert van különbség IBT és az FX fixes IBT alatt... :K

    Kezdjük egy baráti 4,6-al:
    FX fixes IBT:

    Megkérte az 1,416-ot , Igaz a sima IBT az 1,404-en is lefutott!! Van képem is hozzá eskü de nagyon nem találom pedig mindig lementem ezeket....Addig itt van cserébe majd egy orás Prime-os kép hogy nem levegöbe beszélek :

    Cinebench R15: 729pont

    4,7:
    FX fixes IBT:

    Itt már jelentősen hozzá kellet nyúlnom a feszhez mert 1,452 alatt azaz pontosan 1,440-en kivágott az utolso körben igaz mellette meg jó gflops értéket adva....

    Sima IBT:

    Mint látjátok itt már a 1,428 is elég volt!! (ha jol emlékszem itt offszetben pont annál lépcsönél voltam ahol a 1,416-1,428 között ugrált)

    Cinebench R15 : 742pont

    4,8
    Fx fixes IBT:

    Igen itt már megkérte ami jár neki ergo 1,464 alatt kivágott sorra a 3.-.4 körben. Kell neki az 1,476!
    Igaz hogy hibauzenetet kaptam a 10.kör végén mellette a jó Gflops értékkel, De én ugy tudom hogy ez ettöl még ugymond érvényes eredmény mert ez az FX fixes IBT sajátossága-bug-ja .... :(((

    Cinebench R15 : 764pont

    Sajna a sima IBT-vel még nem volt idöm rámenni De majd pótolom a képet ;)

    Mind 4,6on és 4,7en a biosban a Cpu Phase Control : Optimized -re volt állítva ezért is látni ott a jóval magasabb értékeket!
    Viszont 4,8tól felfele kéri az Extreme-re állítást (Full Phase), ezért már jóval kevesebb is a gflops érték.
    Ráprobáltam természetesen az optimized beállítást és jöttek is a 95-96-os Gflops értékek, de 3.-4. kör vége hiba...(neten olvastam is hogy efölött már érdemes ezen a beállításon tartani vagy manual)
    Ezek a beállítások az adott frekikhez elegek voltak a Prime-ban is egy órás járatáshoz hibamentesen mind Small fft mind Blend alatt!

    Szóval most itt tartok ,de elfogyott a türelmem (ezért sincs még sima IBT 4,8 alatt) meg az idöm erre a pepecselésre, majd talán késöbb folytatom ha van tovább :DDD :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák