Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Omli85

    őstag

    válasz Beretvás #66695 üzenetére

    Hát látod :( pedig azért jó pár üzemórát beleöltem a tesztelgetésbe beállítgatásokba de ez még nagyon az első szériák valamelyikéből van maholnap 3 éves az öreglány:D.
    Igazából úgy vagyok vele nem igazán érzem azt, hogy megérné azért a pár század voltért kiadni 10E+-t.

    Használtban vicc... 30K körüli áron hirdetik a 8320-at 37-ért már újat veszek garival szóval a használt nem opció. Igazán alternatíva ebből a szempontból egy 9370 lenne azokat meg 40K körül hirdetik annyi felárt meg nem ér meg nekem :). Most már megvárom szerintem a ZEN-t aztán ha teljesítményben nem is lesz nagy ugrás de fogyasztásban feljavulunk akkor már csak azért is cserélni fogok :D.

    (#66699) Tzoltan21 : Alaplapi VRM borda alatt csekkoltad a gappadot ? Az esetek többségében szinte minden gyártónál bele lehetett futni, hogy a szélső fetek csak félig kapnak gappadot és elmelegszik aztán jön a throtling...

    [ Szerkesztve ]

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák