Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    Elképzelhető, hogy hamarosan belépek a klubba. Ugyan mindenki Intel-t ajánlgat, de elhatároztam, hogy "bezöldülök". :) Még soha nem volt AMD-s gépem.

    Kérdés az, hogy csak órajelben változtak az újabban megjelent 4170 és 6200 példányok vagy esetleg van némi javítás is bennük? Nem találtam erről semmi infót, ha javítottak is valamit, azt csak suttyomban? Melyiket éri megvenni ezek közül? Esetleg 8120? Árban nincs messze a 6200-tól. :F Tuning nekem nem elsődleges, persze kipróbálom, de nem hinném, hogy hosszabb távon úgy járatnám a gépet. A mostani E8400 sem volt húzva soha.

    Alaplap egy ASUS M5A99X EVO lesz vagy egy Sabertooth 990FX, még ezt sem döntöttem el.
    A gép CAD-re is lesz használva, arra túl sok mag nem kell, VGA is valami kisebb/közepes FirePro v Quadro lesz benne, ezek kiszolgálása szerintem egyik FX-nek sem okoz gondot.
    Tápegységet kell másikat vennem, vagy a meglévő 400W-os Enermax-omat?

    Kösz előre is a válaszokat (ha lesznek).

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák