Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PazsitZ

    addikt

    válasz Furious #13854 üzenetére

    Szerintem, most mint kezdő, ilyen gyorstalpalóval ne negyon válogass, próbálj minél több junior trainee programot pozit megpályázni, bárhova vesznek fel fogsz tudni hasznosat felszedni.
    Most talán a legfontosabb, hogy sikerüljön kezdeni valahol. Utána mint szakmában aktív, mondjuk akár 1 év tapasztalattal is már inkább lehet kilátásod arra, hogy válogass szerintem.

    #13855 bambano :
    Valahol el kell kezdeni, és akadnak cégek, akiknél van keret és akarat kinevelni friss embereket.
    Amúgy pont amiatt, amit írsz most a legtöbb, amit tehet, hogy próbál pozitív profi képet mutatni.
    Mivel tapastalata nincs, nyílván oda nincs mit írni.
    De összegyűjtheti, milyen projektekbe szagolt bele és gyakorolt. Milyen érdeklődési körei vannak az IT vonalon.

    #13865 bambano : Én nem látom azt a problémát, amit te itt felvázolsz. Nem érzékeltem, hogy veled akara versenybe szállni, de attól még megpróbálhat új ember kezdeni az iparban, hogy neked is legyenek jövőbeli beosztottjaid, akinek aztán élőben szívhatod a vérüket vagy oktathatod őket, mint übertapasztalt szaki :D ;)
    De ha arra utalsz, az igaz, hogy kiválasztani 1 db nagy multi céget, talán túloptimista :), ezt jeleztem én is feljebb.
    Tuti vegyes, de én találkoztam codecool-os értelmes, tudáséhes ésfejlődőképes emberkével, szóval emiatt még nem kaszálnék el senkit, csak mert nem diplomás.

    Csak példaként, most direkt kikerestem a legelső CV-met :)
    Ugye tapasztalat nem volt, így pl. a meglévő specifikus tréningeket, Oracle certicate-eket soroltam fel.
    Egy külön referenciamunka pdf volt csatolva a hobbiprojektjeimről, amelyek része elérhető volt online.

    [ Szerkesztve ]

    - http://pazsitz.hu -

Új hozzászólás Aktív témák