Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz azaki99 #10466 üzenetére

    Az angol oktatasi rendszer amugy teljesen mas, en a helyedben ennek is utananeznek.
    Maradjunk annyiban, hogy En, ha most a helyedben lennek, hasonlo korulmenyek kozott, kijonnek, csinalnek valami celiranyos College-t, aztan egyetem, ha kell, studen loan-al (itt nagyon mas a student loan is, mint otthon, sokkal emberibb, cserebe az osszegektol sikitofraszt lehet kapni), aztan itt kezdenem az eletem felepiteset.
    Tegyuk hozza meg azt, hogy az egyetemen nem csak tudast szerzel, hanem kapcsolatokat is. Ez szerintem a letezo legfontosabb dolog, amit az egyetem ad, szakmatol fuggetlenul. Igen, a tudasnal/papirnal is fontosabb. Namost ennek a sulyara en akkor jottem ra, mikor kijottem. Rohadt sok ertekes kapcsolatom van, rengeteg teruleten... Magyarorszagon. Seggem kitorolhetem vele itt, kapcsolatepitest is kezdhettem elorol, nem egyszeru, raadasul rengeteg ido.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák