Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gardaai

    senior tag

    válasz V/ #63388 üzenetére

    Ugyan ebben a cipőben járok!
    Azt írják megsemmisült, közben ismerős aki rengeteget üzletelt külföldiekkel, azt mondja ilyen nincs!
    Így vagy úgy, visszaér a csomag, ha 1-2 hónap, akkor is!
    Ezt valahogy tudom bizonyítani? Egyelőre 12 nap telt el, hogy elhagyta a BP repülőteret, semmi update nincs a trackingen.

    Esetemben garanciális csomagot küldött. EO szerintem kamuzik, hogy kihozták a csomagot, mert bár állítják, hogy se telefonszám, se e-mail cím nem volt a csomaghoz kötve, annyiszor rendelek kintről, (szinte mindig EO hozza a csomagjaimat), hogy a futár úgy ismer mint a tenyerét.
    Ha otthonra rendelem a csomagot, de hétfő van, akkor automatikusan az irodába hozza, mert tudja, hogy ez az egy nap vagyok ott.
    De most is várok tőlük csomagot, majd megkérdezem tőle, hogy 2 hete vett-e fel csomagot a részemre.. :U
    Az ügyfélszolgálat persze lerázott, hogy már elment a csomag, nincs ráhatásuk. De abban persze nem tudnak segíteni, hogy akkor kinek kell írni, hogy megforduljon..

    ↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Új hozzászólás Aktív témák