Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    vasarlasi tapasztalatot irnek le....
    gondolom masok is hasznaljak de lehet vki meg nem hallott rola?? :F

    minden akciozasnal vannak alap Ali kuponok legutobb sac/kb dollarban
    15/150 (10%)
    30/200 (15%)
    40/250 (16%)
    50/300 (17%)
    100/500 (20%)

    a 20% os kedvezmeny sokkal vonzobb mint a 10% :DD

    persze megoldhato hogy a kinezett 100dollaros termekre is megkapjuk a 20%-os kedvezmenyt.... azt szoktam csinalni, hogy a kivant 100dezsos termekhez berakok a kosarba mas eladoktol 400dezsonyi dragasagot lehet akar csak 1db 400-ast de kisebbeket is... sot ha 300dollarert akarunk vasarolni? akkor csak 200nyit kell "alibibol" berakni a kosarba!

    fizetesnel megszakitom a fizetest :Y

    igy a rendszer a 20%-os kedvezmenyt szamol minden rendelesre a 100dezsonyi kedvezmenyt aranyosan szetdobja es letrehozza eladokent a fizetesre varo teteleket.
    A vegen ezekbol azt fizetem ki amit szeretnek megvenni... Az alibi rendeleseket hagyom kesobb a rendszer torli vagy megtehetem magam is..... vagy esetleg olyan tetelek is voltak amit meg nem dontottem ell kell-e? mert lehet 2 nap mulva megiscsak megveszem??

    aki nem ismeri az majd legkozelebb probalja ki.... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák