Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petymek

    senior tag

    válasz V/ #33102 üzenetére

    Nem értem mit nem értesz :) Azzal kezdtem, hogy leírtam, már azt jelzi szállítás alatt van. Kaptam visszaigazoló levelet is. Miközben ez nem igaz.
    Evidensen, az Ali pedig azért foglalkozzon vele, mert egyrészt elvárható, hogy ne verjék át a vásárlókat, különösen nem minden következmény nélkül.
    Az érdeke is az lenne, hogy a színvonal ne a béka segge felé közelítsen. Te magad is azt írtad, "hígul".
    Már egy több tízezres vásárlásnál, a bank árfolyamán nem elhanyagolható összegeket veszít az ember. Nem azért rendelek, hogy abankomat támogassam e módon.

    33087: A szokásos mód nem működik. Tabletről nem ment, de most megnéztem PC-ről is. Nem tudok értékelést leadni rá.
    Rákeresve a rendelési számra sincs találat. Ez sokadik eset.
    Tehát átvernek, és még értékelni sem tudom. Így könnyű közel 100%-os értékelést produkálni.

    Kupon kódok:
    Nem értem miért problémázol ezen velem és másokkal is. Ez a fóruma, mégis mitől ne segíthetnének a felhasználók egymásnak??
    Itt gugli nem barátod.
    Ha nincsenek ilyen segítőkész emberek, mint Fail3D, akkor nemigen találok semmit. Ahogy mások is jelezték.
    A fórumtárs által megadott oldal egyébként még orosz oldal volt.

    Amíg leírtad, hogy "fedezzem fel magam", addig az összefoglalóba is be lehetett volna rakni.

    Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

Új hozzászólás Aktív témák