Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz vasi89 #25215 üzenetére

    Már megbeszéltük ha valakinek nem kell valamilyen kedvezmény, akkor nem vásárol.
    Ha nem 50 % hanem 38 % lesz a 2 hónappal ezelőtti árhoz viszonyítva akkor nem fogom megvenii? Dehogynem.
    A 2 %-os vagy 1 $ kuponokat is felhasználom akár van akció, akár nincs, sőt a mobil app fizetési kedvezményt is, ami néha tényleg 1-2 %.

    Nagyon nem akarok belemélyedni, de nem minden esetben kamu dolog van, előfordul az is amit te írsz, de azért nem 1-2%-ról van szó.

    Ezelőtt pár héttel vettem akkor akciósan 16,74$-ért, most ugyanannyira lesz leakciózva. Maradt az ár.
    Egy másikat megvettem áprilisban akciósan $11.57-ért most $13.31 lesz az ára -16%-al akkor $14.85 volt az alapár most $15.85 és eltelt pár hónap. Emelkedett az ár, bár így is megéri.
    Például ezt most meg fogom venni, mert március 27-én 11.69 $-ért vettem,most $9.09 lesz. Csökkent az ár.
    Mérlegel mindenki, hogy megéri-e, szerintem a pontos % kedvezmény számolgatása a régen volt árhoz viszonyítva nem igazán lényeges dolog.
    Persze úgy is lehet számolgatni, de itt a kedvezményes vásár lenne a lényeg, ami persze igaz is, nem pedig az Aliexpresst szidni, nem ők árúsítanak, ők adják vásárlási és eladási felületet.

    Már most célszerű a képernyőképeket tárolgatni a 11.11-re, mert ez akkor megint előkerül majd, de azért a $ és Jüan árfolyam változásokat illik figyelembe venni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák