Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rien

    senior tag

    válasz nickwaren #6126 üzenetére

    Nagyon jó lett :K
    Hol lehet kapni ilyen szép jávait? Az a jobb szélső, fára kötözött csomó nagyon szép.

    ----------------------------------

    Szűrőt takarítottam a héten. Ahogy kiöntöttem a tartályból vizet néztem, hogy maradt egy csomó kis bizbasz az alján. Közelebbről szemügyre vettem, hogy mi az....hát egy csomó ici-pici maláj tornyos volt benne :)
    Perlonvatta: A szűrőmbe olyan 700-800 Ft egy csere. Amikor keresgéltem, hogy miként kell takarítani a külső szűrőt olvastam, hogy van aki méteráru boltban vesz bele pár száz Ft/méter áron vatelint (konkrétan az volt leírva, hogy a két anyag ugyanaz). Vettem. A legvastagabbat kértem. A szivacsszűrőről vettem szabásmintát :) egy kartondobozra. Körbevágtam ollóval, kettőt csináltam (könnyű volt vágni, tökéletesen passzol). Szárazon a kettő kb. 3 cm vastag lett (vastagabb mint a gyári volt).
    Írtam, hogy nekem van némi gondom ilyen lebegő akármikkel a vízben. Na hát így sokkal jobb lett :)) Azért úgy hetente ránézek majd, hogy tényleg jól bírja-e a vizet, milyen állapotban van de ha jól bírja akkor a 720 Ft-ért amibe került egy méter szerintem több évi csere meg van oldva.

    [ Szerkesztve ]

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák